Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet jelentése, hogy meggyógy...

Lehet jelentése, hogy meggyógyított álmomban?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy mentem az utcán és fájt a térdem felső része körívbe. Előttem sétált egy nő és mondta, hogy voltam már az öregasszonynál. Mondom nem, soha.

Aztán hirtelen oda kerültem. Egy boltíves fa ablakon kellett bemenni amin magyar motívumok voltak, majd ott egy kis előtérbe keveredtem. Megint át kellet másznom egy hasonló ajtón, csak ez 2 rétegű volt. Majd ott egy konyha jellegű helyre kerültem. Ott leültem egy fotelre ami nagyon puha volt és szürke durva anyaga volt, mintha csíkos is lett volna.

Aztán megszólalt az idős nő, hogy miért mentem. Mondtam, hogy ide küldtek mert fáj a térdem, kérdezi melyik, mondom a bal. Aztán kérdezi, hogy nem csinálok neki enni? Mondom nagyon fáj a lábam. Erre előkerült, görnyedt kendős idős asszony. De mindvégig tudtam, hogy ő csak egy szellem, nem él már.

Majd mesélni kezdte, hogy egyszer egy fiú egy vödör árpát vitt neki, mert a család azt termesztett, de amikor beért az idős házába ott vízzé változott.

-Majd itt felébredtem. -

Az egész annyira valóságos volt, hogy olyan volt mintha jártam volna már ott, de emlékezni nem emlékszem ilyen álomra vagy tényleges történésre.

Hiszek az ilyenekbe, de érdekelne más véleménye is erről.

Mit jelenthet? Tényleg gyógyíthatott? A térdem most nem fáj de amióta iskolát váltottam sűrűn panaszkodok rá séta közben.

19l


2023. szept. 22. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:

"Majd mesélni kezdte, hogy egyszer egy fiú egy vödör árpát vitt neki, mert a család azt termesztett, de amikor beért az idős házába ott vízzé változott."

Nem tudom mit csinálsz te a családodban és ti, mint család, mit veszel át tőlük, de te most árpával eteted a térdedet. A gyógyítónál az ilyen kemény, térdnek rossz dolgok is vízzé, folyóvá, síkosítóvá lesznek.

Gondolkozz magadon. Hogyan élsz, ami rossz a térdeidnek? Nekem borzalmas minden forgó a testemben. Nyáron is térdvédővel vagyok itthon, ahogy könyök védő és kesztyű is sokszor megesik rajtam. Én már rájöttem. Te jössz.


Jó, hogy lehetőséget kaptál a gyógyítóhoz, és hogy ilyen könnyedén átjutottál a védőfalakon, és természetes volt neked, hogy nem itteni létből segítenek. Ezt így tovább.

2023. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Egyszer úgy gyógyultam, hogy “megszerettem “a betegséget. Ahogy megszünt a tiltakozás ellene, felváltotta a nyugalom, egyhültek a tünetek.
2023. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!