Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez as almom?...

Csillogócsajszi43 kérdése:

Mit jelenthet ez as almom? Valamilyen meggyogyithatatlan betegsegem volt, es ugy volt hogy egy par heten belul bekehalok. Mi az uzenet?

Figyelt kérdés
Megsem a betegsegen volt a hangsuly, hanem a halalom eljovetelen. Az almomban nem halt am meg, csak rettegtem, sirtam, vartam.
2014. júl. 29. 12:54
 1/2 Ryury válasza:
Lehet hogy a környezetedben mostanság lett valaki beteg, vagy valamilyen kapcsolatod zátonyra futott esetleg összevesztél valakivel, az ilyen negatív dolgokat a tudatalatti álmokon keresztül kivetítheti rád. Az hogy pár héten belül belehalsz jelenthet némi figyelmeztetést arra hogy állj meg kicsit néz körül az életedben tanulmányozd át a barátaiddal, szerelmeddel ha van, szüleiddel, rokonaiddal a kapcsolataidat. Lehet hogy tudattalan úgy érzed valamit nagyon elsietsz vagy elnézel valami felett. Érdemes tényleg átgondolni a dolgaidat és többet foglalkozni a fontos emberekkel meg dolgokkal.
2014. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is álmodtam már ilyet de én meg is haltam álmomban.Lehet az is hogy egy részed "meghalt" azaz hogy meg változol/tál ilyesmi.
2014. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!