Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerettetek már bele valakibe...

Szerettetek már bele valakibe álmotokba?

Figyelt kérdés
velem már nem először fordul elő, mint legutóbb, hogy barátnőmmel álmodtam, de nem voltam belé szerelmes, és álmomba beleszerettem, és reggel már úgy keltem hogy szeretem. meg máskor is volt olyan, hogy egy közömbös lánnyal álmodtam valamit, és belé is beleszerettem..nem értem magam, ilyen hogy lehet???
2010. okt. 18. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
előfordult. ráadásul egyszer a csajról egyébként tudtam hogy a lányokat szereti, és ez reggelre sem változott meg nála. :)
2010. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy lány vagy fiú vagy. :)

De velem már fordult elő, hogy szerelmes voltam álmomban, de egy idegenbe. Csak az érzésre emlékszem ,hogy csodás volt. :) 26N

2010. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, és arra gondolok hogy nem vagyok szerelmes egy lányba, és álmodok vele valamit ami jó, esetleg erotikusat is, és szerelmes leszek bele, álmomba is, és reggel se múlik el, szóval beleszeretek, mindezt egy kellemes álom után
2010. okt. 18. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Könnyen előfordulhat, hisz a szerelem egy kémiai reakció. Miért ne történhetne meg álmodban.
2010. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen.. egy kórházban:(
2010. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem inkább fellángolás.

És igen,volt már nekem is nagyon sokszor:)

Felébredtem és aznap akivel álmodtam tök furi volt találkozni is meg minden,m előtte semmit nem érzetem és aznap meg már igen.:)

de nekem ezek általában pár nap múlva elmúltak,de pár napig nagyon intenzív érzés:)

20/L

2010. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen. Hogy egy barátommal álmodtam, de nem volt addig több köztünk, mint barátság. Aztán egy álmomban szerepelt, utána teljesen máshogy néztem rá akaratom ellenére és kicsit most is többet érzek iránta, mint barátság :)
2010. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én az álmaimban mindig szerelmes vagyok, hol a mostani páromba, hol a régibe, hol meg egy tök idegenbe.
2010. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!