Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek volt olyan esetete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek volt olyan esetetek pl középiskolában, hogy szerettetek volna járni egy lánnyal, de az csúnyán megsértett titeket és lepattintott?

Figyelt kérdés

Ezáltal pedig lelkileg összetörtetek és és sok évig nem is mertetek közeledni egy lány felé.

Mert én így voltam 17 éves koromban, csúnyán hazavágták az egyébként sem Kilimandjaro magasságokban járó önbizalmamat. Utána 4 évig soha egy lányhoz, nem mertem közeledni, olyan lelki traumát okozott nekem. Nagyon megviselt. Bár lehet csak én vagyok ilyen nyámnyila. Mert annak a lánynak tetszettem még 16 éves koromban(sok jele volt), de még kissé éretlennek tartottam magam egy kapcsolathoz. De 1 év múlva bepróbálkoztam és csúnyán beégtem annál a lánynál. Azóta nem igazán kedvelem a lányokat, ha kezdeményezne is valaki, akkor is távolságtartó lennék. Mert csak játszanak az ember érzéseivel, ha nem akkor lépsz feléjük amikor ők akarják, akkor lúzernek vélnek és utána csúnyán lekoptatnak. Persze van kivétel, de sok ilyen.


23 F.


2011. nov. 12. 11:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen 16 éves koromban. most vagyok 19, most végre újra megjött az önbizalmam. 3 évnek kellett eltelnie egy hülye csaj miatt. azóta se állok szóba vele.
2011. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
velem is volt így, de érdekes mód aztán barátok lettünk... :) azóta már más szemmel is nézek rá mármint ma már nem érzek iránta vonzalmat :) az a rész kihalt bennem, de barátnak jó mert legalább öszinte és ami a szívén a száján is! :D és ez értékes tulajdonság egy barátnál
2011. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Érdekes. Elvileg hamar túl kéne lépni egy ilyen elutasításon, de nem megy az könnyen.

Ezzel a viselkedéseddel megspórolsz magadnak sok csalódást/fájdalmat, viszont a boldogságot is kizárod az életedből. 22F

2011. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
minek olyan barátból 100 akik ha valami gond van kussolnak inkább legyen 1 aki megmondja a tutit és segít! :)
2011. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy elviekben egy-egy elutasításon nem kellene lelkizni, de valahogy sokan mégis rosszul vagyunk utána. Az a baj, hogy nagyon de nagyon sok olyan hülye kis pic.a van, akik ezen nem gondolkoznak, hogy utána milyen rossz érzései lehetnek a fiúnak, hanem még örömmel küldenek el a francba és még ők vannak felháborodva.
2011. nov. 12. 12:12
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezzel nem lehet mit csinálni. Ezért is írtam, hogy "elvileg". Sajnos én is nagyon magamra veszem az ilyen dolgokat. 22F
2011. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Igaz én lány vagyok és szerencsére soha nem volt részem durva elutasításban,de a környezetemben már láttam ilyet.Az sajnos tényleg igaz,hogy nagyon sok ilyen bunkó lány van,aki nem törődik a fiúk érzéseivel és durván elküldik a francba,viszont ehhez az is hozzátartozik,hogy sok olyan fiú is van,akik nem tudnak megfelelően közeledni a lányokhoz,pl szórakozóhelyen gyakran találkozom olyan pasikkal,akik nagyon durván,paraszt módon nyomulnak.Ez meg ugye a lányok többségének nem jön be és ilyenkor jön a durva elutasítás.

Viszont ha egy pasi normálisan közeledik egy lányhoz és a csaj mégis durván viselkedik,akkor meg egyszerűen nem kell foglalkozni vele.Az ilyen bunkó nők nem érdemelnek rendes pasit és a fiú szemszögéből is jobb ha távol marad az ilyen lányoktól,mert ha már az első megnyilvánulása ilyen negatív és ellenszenves,akkor valószínű,hogy a későbbiekben,egy kapcsolaton belül sem tudna megfelelő viselkedést tanúsítani.

Tehát,fiúk ne érezzétek rosszul magatokat,ha egy lány csúnyán leráz titeket,hanem fogjátok fel úgy,hogy ennél jobbat érdemeltek és ne pazaroljátok az energiátokat az idióta ribikre!:)

21/L

2011. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést mint ha én írtam volna ki, pontról-pontra egyezik az én történetemmel, annyi különbség van, hogy én nem vettem elsőre a lapot és tovább próbálkoztam kb. 3 hónapig. Belefáradtam és abbahagytam, a következmény az lett, hogy csak az idősebb csajok jönnek be, 20-30 év közöttiek. 16 voltam mikor ez történt, most 17. Az idősebbekkel sokkal jobban el tudok beszélgetni, mint a korosztályommal, amit elég érdekesnek tartok.
2011. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Most nem kell a lányt hibáztatni, hogy mennyire bunkón elutasított, és utána négy évig nem merek odamenni egy lányhoz sem.

Nem közeledtél megfelelően, és akkor próbálkoztál először és nem jött össze és ezt óriási kudarcnak fogtad fel.

Elsőre nem jön össze mindig, nem csak próbálkozni kell hanem csinálni!

Hiába panaszkodsz, ahelyett hogy tennél valamit! lehet, hogy ha tettél volna már valamit, éppen egy lánnyal lennél, és nem itt.

Azzal számolj, hogy tíz lányból öt lány vagy kapásból elutasít, öt lány küld feléd valamilyen érdeklődési jelzést, és egy lánynál lesz szex. Ez nem aranyszabály de nagyjából így van.

Csak most olvasom, hogy egy év múlva próbálkoztál be.

Hát be belegondoltál volna egy kicsit, egy nőnek kb kétpercenként változnak az érzései, szóval azaz egy év, főleg egy fiatal lány számára, nagyon "sok".

Mért nagyon sok mindent kell tanulnod a nőkről, de benned az a legnagyobb baj, hogy kudarcnak fogod fel!

Megbántad, hogy tettél valamit? Mért bántad meg?

Most jobb, hogy négy évig nem tettél semmit?

Jobb?

Hát nem. Egy nőért tenni kell valamit, és akkor te is kapsz cserébe valamit.


17F

2011. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

1 nap alatt túllépek a visszautasításon a személyiségfejlesztő könyvekjnek hála

f18

2011. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!