Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Az álmomba megöleltem hosszan az általam nagyon kedvelt színészt.(Ebbe nem vagyok biztos, de mintha szomorú lett volna) Nagyon jól esett.Vágytam egy ilyen ölelésre... ez az általam jól ismert templomba a gyülekezeti terembe történt, aztán utána az egyik legjobb barátnőm rendőröket hív rá,mert nem épesszű szomorúnak gondolja és én nem csinálok semmit csak ott állok, gondolok arra hogy oda kéne mennem ellenkezni de valamiért nem teszem, talán mert félek és úgy gondolom nem lenne semmi értelme ellenkezni. Nem értem azt hogy miért az egyik legjobb barátom van ott és miért teszi ezt, és én mért nem teszek ellene semmit. Meg mit akar ez az egész szimbólizálni?

2023. nov. 3. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szeretnél valakit, aki megnyugtat és biztonságosnak érzed magad mellette, de csalódsz benne ami szomorúságot okoz neked. A barátnőd aggódik érted, mert tetten érte az illetőt, és megpróbál megvédeni tőlle. Tehetetlenül tűröd az eseményeket, ha akarnál sem tudnál változtatni.
2023. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!