Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyton vele álmodok. Már...

Folyton vele álmodok. Már megőrülök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legelejetol kezdem, volt egy alt. iskolas osztalytarsam akivel meg kis psis korunkba felso osztalyban egyutt voltunk, szerelmesek voltunk egymasba a 12-13eves korunk szerint. Namindegy

A sracok suli utan 4evig MINIMUM, hogy nem lattam, de tobbszor elokerult az almomba. Most egy masfel honapja egyutt dolgozunk, nevetgelunk, mosolyog ram, ha nevetunk a tobbiekkel mindig engem nez. Tesznek munkatarsak rolunk megjegyzeseket, intim megjegyzeseket. Ami nyilvan zavarba ejto, de nevet es zavarba jon.

Folyamatosan vele almodok. Nagyon zavaro, mert nekem baratom van es szerelmemkent gondolok ra, meg ha ez a srac is ott van tehat nekem erzeseim nincsenek fele, felre ertes ne essek, talan egy picit zavarban vagyok tole.

Node folyamatosan vele almodok peldaul: Egyutt vagyunk, sir az olembe borulva stb, szerelmes belem stbstbstb

Jopofa srac, de szamomra ez annyira nem veletlen, hogy evekig mikor nem lattuk egymast IS almodtam vele tobbszor, teljesen veletlenul egyutt dolgzunk, es folyton vele almodok. O is tudja, hogy van baratom. Erdekes egy szitu. Szerintetek mivan?:D

20L



2023. nov. 9. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát érdekes story biz :D legalább mint a párom meg én ahogy összejöttünk :)

Én nemtudom hogy ez poonttossan mitől is lehet..DE

Van egy olyan elméletem ami már már bebizonyosodni látszik (nálunk báris)

Ha egy pár sorsszerűen egymásnak van “kitalálva”

Előbb utóbb eggyüttlesznek

Ha akarnak ha nem..:) de ha nem semmi gond később majd “akarnifogják”mindketten :D

Lehet még nincs itt az ideje hogy ti ketten egy pár legyetek még nem

Minden kapcsolatunk ami végül válásal vègződik,az azért van mert valamit meg kell tanulnunk a másiktól/másikkal

Minden kapcsolat valamit tanít és jah..simán lehet hogy ti vagytok A PÁR,de nem most…1nap1hét1hónap1év10év30èv…?

Akik eggyütt kell hogy legyenek..,azok eggyütt is lesznek :)

Lehet most nemtáplálsz iránta semmiféle érzelmeket..vagy csak nem tudatosan?aztán mikor összejöttök azlesz hogy a kedves emberek megjegyzik “milyen helyes pár vagytok”és a többi..:)

De simán lehet ez mind hülyeség,oké…,de nekem jó ez a hit/tévhit ebben az ágazatban

2023. nov. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a problémát igazából.. Most nem lehet nevedgélni és mosolyogni egy emberrel, akivel barátok és ismeritek egymást amióta éltek? Ha van egy párod, akibe szerelmes vagy, akkor végülis min is aggódsz pontosan? Hogy rád néznek? Ha szép lány vagy, minden fiú meg fog nézni. Próbáld meg felnőttként kezelni a helyzetet, ha a fiú még érzelmileg nem érett, és csak barátok lenni. Beszélj úgy, nézz rá úgy, mint aki tudja, hogy barátja van akibe szerelmes, mert én azt szűröm le, hogy te konkrétan elfelejted a szerelmed, és azt hogy már szerelmes vagy valakibe egy másik ember jelenlétébe. Így 27 évesen, nekem is előjött egy ált. iskolai lányhoz való erős kötődésem, aki nagyon jól néz ki, és őneki is van barátja. Én is nagyon sokat álmodtam vele, és szexuálisan is elkezdtem egyre inkább vonzódni és kötődni hozzá. Egyébként én rengeteget maszturbáltam ált. iskola után, általánosban sosem, tehát akkor teljesen más ember voltam, máshogy ismertek, és nekem az az elméletem, hogy akik nagyon régóta ismerik egymást, azok a fejben maradnak és kötődnek egymáshoz, azok megérezhetik a másik szexuális életét. Nálam valószinű az volt a helyzet, hogy úgy éreztem hogy mások megtudták, hogy mennyit maszturbáltam, és lehet ez okozta ezt a felmerülő emléket, mert amikor leálltam a masztival, teljesen el is tűntek ezek a dolgok, és mindig csak akkor jöttek előezek az emlékek, mikor újra elkezdtem masztizni.
nov. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mégiscsak érzel valamit, csak nem vallod be. És lehet, hogy ő is. De neked kell átgondolnod.
nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!