Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton olyan érzésem van...

Folyton olyan érzésem van mintha pisilnem kellene, az orvos szerint csak a stressz, de úgy érzem megőrülök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiába megyek wc-re amint felkelek ugyan az a pisilni kell érzés fogad. Vizsgahetem van, de ez a probléma jobban zavar mint bármi más. Az iskoláig szenvedés eljutni, ahogy haza is. Tudom, hogy nem pisilném össze magam, de olyan érzés mintha alig tudnám tartani. Megőrülök tőle, már 3 hete tart. Voltam urológusnál, minden lehetséges vizsgálatot elvégzett, de nem talált semmit. Soha nem volt még ilyen panaszom vizsga előtt.


21N



2021. jún. 9. 07:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Annyit mondott még a doki hogy érdemes lenne nőgyógyászhoz mennem ha nem voltam mostanában, de nem indokolta meg hogy miért.
2021. jún. 9. 07:09
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy felfáztál.


Esetleg próbáld ki a Monural egy tasakos gyógyszert. Fel kell iratnod. Egy lórúgásnyi, viszont használ.

2021. jún. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
meg Kegel gyakorlatokkal erősíteni kellene a medencefenék izomzatát.
2021. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már ittam ilyet. A háziorvos adta. Egy ici-picit mintha segített volna, de nem ért el áttörő javulást. Anyukám megpróbálta antibiotikummal kúrálni, ilyen gyors 4 napos kúra volt, de az sem hozott javulást.
2021. jún. 9. 07:46
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 vissza tudom tartani. Éjjel semmi bajom, 10 órát is simán átalszok. Napközben van gond és akkor is inkább magával az érzéssel.
2021. jún. 9. 07:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Este vegyél egy forró ülőfürdőt, utána irány az ágy. Amikor otthon vagy, igyál nagyon sok gyógyteát (cickafark nagyon jó). Ahányszor pisilni mész, utána egy nagy bögrével. Szedj D és C vitamint. Nekem ezek segítettek.
2021. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos az ülöfürfő nem fog menni, mert nincs kád, de a többit amit írtál mrgpróbálom.
2021. jún. 9. 10:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Lavór is megfelelő, beteszed a zuhanyzóba és beleülsz.
2021. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne nőgyógyászhoz menj hanem urulógushoz, ez nem nőgyógyászati probléma.
2021. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 olvasd el újra a kérdést és utána okoskodj, köszi.


Amúgy is urológus és nem urulógus.

2021. jún. 16. 14:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!