Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem tudnak az emberek...

Miért nem tudnak az emberek repüni?🛸😀

Figyelt kérdés

nov. 23. 16:47
 1/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
80%
Tudunk. Szállj fel egy repülőre.
nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A siklóruha, másnéven szárnyasruha, vagy madárruha, már rég megatta az embereknek, hogy megvalósítsák a repüléssel kapcsolatos álmaikat. Persze a helyből indulás és a felhajtóerő generálás, még mindig nagy kihívás, de úgy hiszem, hogy előbb utóbb, erre is talál megoldást az emberi leleményesség.
nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Meton ***** válasza:
Nem pontos a kérdés, de valójában tud repülni. Csak a gravitációt nem tudja legyőzni, de mondjuk súlytalanságnál kell megpróbálni, akkor menni fog. Vagy, ha az irány nem számít, akkor egy irányban tud repülni, mégpedig függőlegesen lefele. Szárnyak és technikai eszközök nélkül is.
nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az irány nem számít, akkor egy ágyúból kilőtt ember is elég messze tud repülni.
nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert nem fejlodott ki szarnyuk
nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És van aki el tudja repíteni őket? Nem repülő meg siklóruha hanem más alternatíva.
nov. 24. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudatos álomba repluhetsz elethuen
nov. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Meton ***** válasza:

Számtalan alternatíva létezik, kérdés, hogyan gondolod a repülést? Lehet például utazás két távoli hely közt, vagy vehetjük a repülés élményét, amikor az ember fizikailag nem repül.

Én például szoktam drónozni. VR szemüveggel látom, amit a drón lát. A drónt én irányítom, így a repülés élménye egész jó. Nem vagyok olyan ügyes, mint egy profi, de talán az is része az élménynek, hogy az ember megismeri a repülésben rejlő nehézségeket is. Ha igaz, elvileg létezik olyan drón, amit már 360-as kamerával építenek, ebben már szabadon lehet nézelődni is a magasban.

nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tambi3 válasza:

Tizenéves műugróként nagyjából 1000 ugrást teljesítettem a 10 m-es toronyból a Sport uszodában, később mezőgazdasági pilótaként kb. 35000 felszállást. Ezekután merem állítani, hogy az ember nem tud repülni, csak gondolkodni azon, hogyan kellene mégis...


A mára kialakult "géprepülés" szabályai betű szerint vérrel (többek között sok egykori kollégám vérével) vannak írva; Ikarosztól napjainkig rengetegen áldozták életüket azért, mert az emberi test csontozata, izomzata és geometriája nem alkalmas a repülésre. Nem tudunk repülni mint a madarak, de tudunk gondolkodni, írni, járunk színházba, uszodába, nyaralni, dolgozni, stb., stb. ... érjük be ennyivel!

nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Platonlover69 ***** válasza:
Kérlek szépen, forduljunk az evolúcióhoz. Miért nem nőttek szárnyaink, ha olyan hasznosak lennének? Szerintem itt Cthulhu-hoz kell fordulni, mit tudni illik neki van szárnya igy a hatalmával korlátozz minket, bele értve a szárny kinövesztésést is. Két lehetőség van, vagy közösen próbáljuk manifesztálni azt, hogy legyen szárnyunk vagy pedig véglegesen elpusztítjuk Cthulhu-t. Az utóbbi azért is kérdéses, mivel tudásának és követőinek köszönhetően tudja azt, hogy mi erre készülünk, igy marad a manifesztálás.
nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!