Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mivel tudnak az emberek...

Mivel tudnak az emberek magukhoz kötni bennünket?

Figyelt kérdés
Baràtsàgban,szerelemben,kapcsolatokban
2023. okt. 10. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megkedvelteti magát veled

Elintézi, annyira lerombol , hogy függj tőle

Szerintem akár még a mágia is létezhet.

2023. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen a nagyon megkedveltetes talalo!A lerombolas,fugges is.Csak nem tudom ezt hogy erte el nalam?Magiara nem gondolok de sose tudni.Milyen eszkozok vannak erre?
2023. okt. 10. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, én a lelkit tudom; szétsérteget, szétaláz, és amikor már éppen összeraknád magadat annak ellenére, hogy ő mindig a nyakadon van, megint odamegy és szétaláz, és lenyom; és kezdheted újra önmagad összerakását. Szóval, hogy sz3métkedik rendszeresen; g3nyóskodik, nem vesz emberszámba, sérteget téged, mindig mondja, hogy ""te milyen sz@r vagy"" ,de önmagába sose néz; téged mindig szétf|káz, benned keresi a hibát, hogy saját magát, a saját önértékelését/egóját helyrebillentse. Arra használ téged
2023. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*Ja és olyan lelkiállapotban meg nem mersz elmenni állásinterjúra; mert kiül az arcodra az a sok rossz hangulat; amit okozott; és félsz, hogy ettől nem vennének föl; és emiatt nem mersz elindulni;mert félsz, hogy csalódnál önmagadban.

Ha másban csalódsz, az már ""oké"", az már megszokható; de,ha saját magadban is csalódnál, azt már úgy érzed; nem bírnád elviselni.


Ezért inkább otthonmaradsz, és megpróbálod összerakni magad;

de amikor már majdnem kész; megint betámad valamivel, hogy """milyen semmirekellő vagy; hogy nem dolgozol", pedig pont ő az oka. És akkor kezdheted újra az építkezést előlről; önmagad felépítését.


És nemhogy segítene benne, hanem hátráltat. És nem tudom, mennyire direkt , vagy nemszándékosan; de eléggé jól rá tudnak érezni, bele tudnak trafálni; talán már észreveszik; hogy jobban vagy, és akkor számonkérnek; akár csak játékból,saját maguk szórakoztatására;


Vagy pedig direkt azért, mert fél, hogy ő olyan rosszindulatú, hogy elhagynád őt; és vissza se néznél; és ilyen szinten magára maradna.

2023. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*Fél, hogy "kicsúszol a karmai közül", mert akkor egyedül marad.

Mert tudja ő is saját magáról, hogy rosszindulatú; és nem foglalkoznál vele utána.

2023. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Ja és amikor megpróbálod megérttetni vele, elmagyarázni, hogy ez nem így van, ahogy ő mondja, akkor egyik fülén be, a másikon ki; és utána még elvárja, hogy tiszteld; még azt is számonkéri, hogy nem tiszteled; és akkor még elbüszkélkedik azzal, hogy a hátad mögött elhord minden ""sz@rnak"".
2023. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SinvilasMeldrosa válasza:
100%
Szerintem a gyengeségeink által kötődünk másokhoz.
2023. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!