Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent arcra adott pusziva...

Mit jelent arcra adott puszival álmodni? férfi adta nőnek de nem tudom én voltam e ha jól emlékszem három puszi volt kettő csak egyik oldalra 25N

Figyelt kérdés

#arcra adott puszi
nov. 26. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vágyat.
nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Láttál egy film közben egy olyan jelenetet ami romantikusabb volt és elraktározta az agyad vagy titkon vágysz egy ilyen intimebb érintkezésre egy férfival, semmi különös, ne tulajdoníts nagy jelentőséget ennek. Párkapcsolattal, alkalmi partnerekkel hogy állsz? Gondolkodj el ezen esetleg.
nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Arcra puszi max barátságot jelent, szóval lehet, hogy barátzónában érzed magad. Vagy találkozást jelenthet egy ismerőssel, esetleg új ismeretséget, mert a három puszi elterjedt köszönés.

De igazából nem derül ki a leírásodból, hogy te mit éreztél, amikor felébredtél az álomból. Meg az is kérdés, hogy neked mit jelent alapból a három puszi. Nem sokat írsz az álomról. Az álmot csak az tudja értelmezni, aki álmodta.

nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan mit de jót éreztem a három puszi semmit nem jelent nekem szóval nem értem mit jelenthet pontosan
nov. 26. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!