Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmomat meg tudnáto...

Bogarszemu kérdése:

Visszatérő álmomat meg tudnátok fejteni? Drapp ballon kabátos férfi (akiről tudom, hogy az ördög) több mozzanatban megjelenik, beszél is, de erre sose emlékszem, de tudom, hogy el akarja vinni a másfél éves kisfiamat.

Figyelt kérdés

Szorítom magamhoz sírva és mondom, hogy nem engedhetem, hogy csak így elvigye... Hirtelen a szomszéd udvarán találom magam és egy idős néni, mondja, hogy ne aggódjak majd melegítünk vért... és az asztalon látok valamit, ami zsíros belsőségnek tűnik (olyan mint disznóvágáskor amik előkerülnek, de nem tudom mi az) és azt forgatom a kezemben, ilyenkor mindig felébredek...


félteni kéne a fiacskámat?


2013. okt. 30. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A drapp férfi nem feltétlenül az ördög.
2013. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Sztem akitol felteni kene az te vagy. Egy orvos vagy egy sarga haz nem rossz otlet. :)
2013. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Komoly gondolkodas...ferjeddel boldog vagy vagy van? Vagy elvaltatok? Talan egy trauma vagy csak szimplan az agyad szorakozik letezik olyan hogy meg gondolkodik az agy es filmek hatasara szorakozik. Szerintem nagy figyelmet ne mutass fele es nyugodj meg :) De a masfeleves kisfiun azert alapbol tartsd rajta a szemed ;)
2013. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Derrick :D
2013. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Columbo hadnagy a loszándzseleszi rendőrségtől?
2013. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom a komoly valaszokat
2013. okt. 30. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez az álom sajnos nagyon nyugtalanító és ha visszatérő az azt jelenti, figyelmeztetni akar valamire.


Egyik lehetőség az, hogy a fiad iránt érzett természetes aggodalmadat tükrözi csupán az álom és más jelentősége nincs.


Viszont szimbolikus jelentése is lehet.Ebben az esetben a ballonkabátos férfi olyan személyt jelképezhet, aki negatív befolyással közeledik a fiadhoz.Érdemes lenne azon igyekezni, hogy megjegyezz majd az álom során valamit abból, amit mond!Próbálj visszaemlékezni.

A vér melegítése...Ha úgy vesszük, hogy a vér a lelket, az életet jelképezi, akkor itt talán arra utal, hogy a (lelki) sivárságtól, ridegségtől óvakodni kell.A belsőségek és effélék nem szoktak jót jelenteni.Nyerseség, viszolygás...

Úgy gondolom, a fiadat amitől nagyon óvni kell, azok a negatív lelki hatások és nagyon kell figyelni a testi egészségére is!Valamint óvni az olyan férfiaktól, akik rosszindulattal, rossz befolyással közeledhetnek felé.Mindez nembiztos, hogy a jelenre vonatkozik, az álmok gyakran sok évvel vetítik előre a veszélyeket.De természetesen mindig fontos az óvatosság.

2013. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Több családtagom álmodik ilyen durvákat csak nem kisgyerekről és nem viszatérők az álmok, ritkák.
2013. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt! azota szerencsere nem tert vissza :)
2013. nov. 26. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!