Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Szóval az álom elején az ágyban arra ébredtem, hogy látom a Parlament épületét nappal aztán jobban körbenéztem és láttam, hogy kint víz van és, hogy valszeg ez a Duna és akkor jöttem rá, hogy egy hajón vagyok. Aztán utána sétáltam a "szüleimmel" akik előtte a hajót vezették és kiderült, hogy az nem is a parlament volt csak valami ócska házra rátettek valami díszt ami úgy néz ki mint a Parlament és az látszott messziről, de az egy nagyon kicsi dísz volt amit nem is lehetne a valóságban látni messziről, úgyhogy ennek semmi értelme! Aztán sétáltunk tovább és egy elhagyatott helyen találtunk egy házat, és nekem ott kellett abban aludnom. Nagyon ijesztő volt belül és nem akartam ott maradni mert féltem. Aztán ott volt egy "halott férfi szelleme" (ami, később kiderült nem az volt) aki beszélt arról, hogy ott halt meg. Kiderült, hogy abban a házban semmiféle férfi nem halt meg, egy lány élt ott és ekkor derült ki, hogy az egy démon, nem egy kísértet. Aztán láttam egy régi emlékképet a lányról, hogy egy fiúnak volt valami kártyája, a kártyán egy pentákulum volt (boszorkánycsillag körben) és a lány ujját ami vérzett rátette és azzal festette be korom feketére az egészet. Utána az álom végén az volt, hogy bementem valami boltba ahol voltak valami kenős púderek vagy minek nevezzem de egyikhez sem passzolt az én bőrszínem aztán találtam egy olyan Monster energiaitalt ami csillámlott vagyis ilyen glitteres csillámok voltak benne és tetején volt egy spray és az arcomra meg a hoodie-mra tudtam fújni meg a számba is mert ugye energiaital volt. Aztán gyorsan kellett sietni a vonathoz nehogy lekéssük. Ennyire emlékszem az álmomból. Ez mi a szart jelent???

nov. 26. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
BLa Bla Bla, egy kis fantázia+ sötét mesék+ Scooby Doo= ez itt
nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazi álomfejtést akarok, kell, hogy jelentsen valamit!!!
nov. 26. 14:44
 3/4 The Bing Bang Theory ***** válasza:
Az életedben valamilyen új irányba indulsz el, és az útjaid során új kalandokba vágsz. Viszont valami olyan dologgal találkozol, ami nem az, aminek látszik, és nehéz megbirkózni vele.
nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ez 1000%-ig biztos? És az álmomnak még volt több részlete, azok is mit jelentenek pontosan? Meg ez az álom mire akar figyelmeztetni azzal, hogy valami nem az aminek látszik? Mi vagy ki lesz az amivel/akivel találkozni fogok és nem az aminek látszik? Vagy ezt nekem kell kitalálnom? Innentől kezdve senkiben sem bízhatok meg és mindenkitől rettegnem kell? Nyílván soha senkiben nem szabad vakon megbízni ezt énis tudom de ha csak annyit tudok, hogy lesz majd valami/valaki ami/aki nem az aminek látszik ez így elég ijesztő! Részletesebb álomfejtés kellene erről szerintem.
nov. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!