Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy tévedésből felszálltam egy buszra, és tele volt nagyon szegény emberekkel. Aztán jött valami főnök, és elkezdte őket mészárolni. Én mondtam neki, hogy engem ne öljön meg, mert én nem vagyok közéjük való. Azt mondtam hogy én tanuló vagyok. Ő erre azt mondta hogy mutassam a kezeimet meg, hogy úri kezem van-e, azt nézte. Aztán azok az emberek brutális módon haltak meg sorra. El voltak szánva nagyon és nagyon szegények voltak. Én igyekeztem leszállni a buszról, hogy mentsem magam. De nem emlékszem, mi történt velem. De ahogy az emberek várták a brutális halálukat, beletörődve a sorsukba, az megrázó volt számomra még álmomban is. Eléggé zavarosak a részletek, de a fontos dolgok megmaradtak.

dec. 2. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát elmondom neked az álmod jelentését. Íme, be is teljesedett. A busz, amelyre felszáltál tévedésből, az egy olyan világnézet, mely nem igazán visz el a valódi lelki gazdagsághoz. Ez inkább lelki értelemben értett gazdagság lehet. A fonok féle pedig aki felszállt a buszra, ő az, aki hogy is mondjam, Isten embere. Jön és pusztítja az igazsággal azokat, akik nagy tévedésekben vannak. Íme, te azt mondtad neki, hogy tanuló vagy. Erre megvizsgált. Kérdés az, hogy milyen volt a kezed az álmodban. Stigmákat, a Krisztusi szegek nyomát kereste a kezeiden. Arra volt kíváncsi, vajon össze teszed e a kezed, mint a keresztények.


Amit te álmodban megrázónak véltél, az a szentek, vértanúk halála, amiről tanultál vagy olvastál korábban. Megnyugtatlak barátom, mind élnek és most éppen mosolyognak az arckifejezéseden.


Én pedig azt javaslom neked, hogy ne nézd be a menetrendet. Ha tanuló vagy, légy olyan mint a tanuló és keresd a Tanítót. Jézus a tanító akit Úrnak hívtak és Mesternek. Ezért volt kiváncsi a Főnök a kezedre. Vajon Úri kezed van-e? imádkozol-e? Hiszel-e?

Akiket lemészárolt a buszon, azok hiszem, ha látom figurák voltak. Isten országában nagyon szegények. Isten országában azok a gazdagok, akik hisznek, hitüket cselekedetté formálják és ilyen módon meg tapasztalják hitük igazságát. Jézus tanítása a jó példa. Helyenként ha nem mindenhol szembe megy a világi gonoszság tanításával, de láss csodát működik.


Ha nem hiszel nekem, akkor pedig álmodozz csak tovább, de szerintem ez elég egyértelmű alom.

dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet az első hozzászólóval. Nekem pont az ellentéte jött le: inkább egy hitleri alak jutott eszembe erről, nem Isten.
dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!