Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a fura álom?

Mit jelent ez a fura álom?

Figyelt kérdés

2023.12.15-ről 16-ra virradó éjjel álmodtam, de mivel jól emlékszem rá, már hajnal lehetett, 2023.12.16.


Egy lakásban vagyok, nem az enyém, de ismerős hely, gyakran megfordulok ott. Nagy társaság van körülöttem, de csak háttérzajként érzékelem őket. Egyvalakit látok tisztán, egy nálam valamivel idősebb hölgy ismerősömet. Vele beszélgetek. Mindenkin van ruha, csak rajtam nincs, de senkit nem zavar, és nem történik senkivel semmi olyasmi, amit ruha nélkül szokás csinálni, semmi 18+ dolog, csak beszélgetünk.


Ennyi az álom, és mi a valóság?


- Nagy társaságban soha nem lennék ruha nélkül. A strandon nyilván levetkőzöm, amennyire ott szokás, de ott a többiek is úgy vannak, tovább viszont nem vetkőzöm mások előtt (olyan strandra sem mennék). És soha nem voltam még úgy, hogy mindenkin volt ruha körülöttem, csak rajtam nem.

- Az álmomban szereplő ismerősöm nem járt még abban a lakásban, amiről álmodtam, nem is ismeri azt, akié a lakás, és nem is voltunk még együtt nagy társaságban, csakis szűk körben ott, ahonnan ismerjük egymást.

- Az álmomban szereplő ismerőssel nincsenek és soha nem is voltak olyan szándékaim, amihez ruha nélkül kell lenni.


Konkrét személyekről, hogy kinek a lakásában vagyunk, és honnan ismerem azt a bizonyos hölgyet, akit tisztán látok álmomban, a felismerhetőség elkerülése végett nem adhatok felvilágosítást. Köszönöm a megértést.



dec. 17. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzed, hogy nagyon jól ismer téged az ismerősöd. Nincs előtte titkod.
dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát a meztelenség nem feltétlen szó szerint értendő.

Lássuk csak: Meztelen vagy, mindenki lát és ez téged nem zavar.

Ám ugye mindenkin máson van ruha.


Ezt ne szó szerint vedd. inkább jelentheti azt, hogy te nem hordasz állarcot és van egy hely, valószínűleg olyan, ahonnan a nő ismerősödet ismered. Ott mindenki állarcot visel. Mindenki leplezi a valóságot. te pedig nem. te az igazi önmagadat adod és ez fel sem tűnik a többi embernek, akik a kamut nevezik életüknek. Ez a lakás akár a közösségi médiát is jelentheti. Ott a legtöbben csak a szépet és jót osztják meg, ám vannak kivételek, akik azt is, ha részegen belelógatják a lábukat a retkes vízbe.


Az álmok szimbolikusak. A valóság az alapja. Vagy valami, ami fantázia, de a valóságban játszódik. Én azon is eltöprengtem, hogy miért akadtál megn ezen a szexuális tölteten?


De azon is elgondolkodnék a helyedben, hogy ez a hölgyismerőst miért látod tisztán? Közeli személy lehet, aki megosztott valamit veled. talán valami mélyet, ami formálta őt. Valami olyan emléket vagy élményt, amitől tisztán látod a jellemét. Esetleg megtudtál-e róla valamit?


A másik kérdés a lakás. Ha a valóságban is létezik, az mi számodra? Talán biztonságban érzed ott magad?


mit üzen neked a legbelsőd ezzel az álommal?

dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gugliba beirod: meztelenség -álom, és kiad egy rakat cikket erről. Mindenképp megnézném azt is, hogy a jó öreg Krúdynk álmoskonyve mit mond erről. Saját, laikusnak is mondható tippem: teljesen mindegy, ki előtt voltál meztelen álmodban, valaki előtt le szeretnél vetkozni, természetesen tudat alatt. Lehet szexualis vágybol kifolyolag, vagy éppen érzelmileg. Hogy ki az illető, már egy másik, nem kevésbé bonyolult kérdés.
dec. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a választ.

2. A kérdéseidre a válasz:

- Miért akadtam meg? Mert a meztelenségről mindenkinek ez jut eszébe, mégsem volt ilyesmi az álmomban. ezt ellentmondásnak éreztem, és az ellentmondásokon mindig megakadok.

- Munkatársról van szó. Mostanában nem tudtam meg róla semmit, de szinte mindennap találkozunk, és a munkahelyen ő a legnormálisabb, benne jobban bízom, mint a többbiekben.

- A lakás családtag lakása, soha nem éltem ott, de sokat járok oda. Csendes, nyugodt hely. Akit az álmomban láttam, soha nem járt még ott, még egyetlen munkatársam sem találkozott egyetlen családtagommal sem.

- Mit üzen a legbelsőm? Éppen ezt szeretném itt megfejteni, nálam hozzáértőbbek segítségével.


3. Krúdy álmoskönyv:

"Mezítelenül látni magunkat: nagyon jó.


Mezítelen férfival találkozni az országúton: félelmetes; a házban kacérság. Mezítelen asszony, aki volna idegen: búbánat, ha ismerősünk: némi szerencse. (Kerner.)


Valakit mezítelenül látni: nekünk nagy gond, az illetőnek szerencse. (R. M.)


A különös álmokban: idegen városban tartózkodni, ahol mezítelen emberek járnának az utcákon és a város kapui körül: jegyzi egy eltévelyedésünket, amelynek megadjuk az árát. Mezítelen leány: szép idő. Mezítelen gyermek: kis betegség. Mezítelenek bálján táncolni: mutat kiábrándulást egy szerelmünkből. Mezítelen öregember, aki belénk kapaszkodna: jegyzi betegségünket, amelyet legyőzünk. Mezítelen kép, amely fejünkre zuhanna: óvatosságra int egy asszonyi kelepcétől. (D. G. Gy.)


Mezítelen menyasszony: hamisság. (S. j.)"


Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat, én mindenkinek zöldet nyomtam.

dec. 19. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!