Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Már nem előszörvolt ilyen jellegű álmom és nagyon gyötrelmes. Inkább az oka érdekelne, mert olyannak tűnik mintha nem csak egy sima álom lenne.


Tehát az álom az, hogy fekszem az ágyamban, minden teljesen valóságos, mintha ébren lennék. Nincs semmi absztrakt benne ami különösebben arra utalna, hogy álmodok. Mozgolódok, helyezkedek és eközben valahogy egyre jobban beletekeredek elég idétlenül a paplanomba. Próbálom lerugdosni magamról, de amint a lábamnál meglazul, akkor a nyakamnál kezd szorítani. Végül elég amorf, kényelmetlen és fullasztó testhelyzetbe keveredek miután valahogy csak felpattan a szemem és kiszabadulok az ijesztő álomhelyzetből.


Ennek az álmomnak is vannak változatai. Pl hogy a szokásos módon, minden valóságnak megfelelő. Fekszem a félhomályos szobámban, aztán valami piszkálja a takaróm. Aztán a kezemet érinti, de nem látom, mi az, csak érzem, hogy ott ólálkodik és nem jó. Múltkor egyilyen álomnál ébredéskor akkorát sikitottam, hogy biztos a szomszédok is felkeltek rá.

Jó lenne valahogy véget vetniaz ilyen álmoknak.


dec. 25. 19:21
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet alvási paralízis?
jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, nem hinném...

Rengetegszer volt alvási bénulásom és az pont azért volt mindig ijesztő, mert tisztában voltam a bénultsággal. Ezeknél az álmoknál viszont semmi ilyet nem érzek.

jan. 3. 20:09
 3/3 anonim válasza:
De arról írsz, hogy olyan, mintha nem is álmodnál. Ez nyilván megint szubjektív, de nekem az álmaimban meg sem szokott fordulni a fejemben, hogy én most épp álmodok-e. Alvási paralízishez hasonló élményem kevésszer volt (egyszer gyerekként), de azok hasonlók voltak ahhoz, amit írsz.
jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!