Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban megcsókoltam egy idegent?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem, egy mosdóban voltunk egy szőke hajú idősebb (kb. 40+) nővel aki az álmomban az egyik barátomnak az anyukája volt. (egyikőjüket sem láttam még) Megveszetten be rohantunk a fürdőbe aztán nem emlekszem mi tortent csak arra, hogy belenézett a szemembe és lekapott. Éreztem, hogy ez nem helyes, de viszont brutálisan beleeltem magam, szinte meg most is érezni tudom azt az érzést. Fura.
jan. 15. 02:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és lány vagyok. :D
jan. 15. 02:06
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Szóval akkor lezbikus vagy?
jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.Chris75 válasza:
100%
Szerintem az álmok tükrözik az aktuális életedet vágyaidat. Tehát kapcsolatra és vagy intimitásra vágysz (még akkor is ha kapcsolatban vagy most, de nem eléggé kielégítő). Ez a jelképes dolog egy vágy, valami új dologra változásra, pontosabban változatosság megélésére. Álmodban kapva kaptál az alkalmon mert az életben még nem merted megtenni, vagy még nem tudod mit kellene tenned de álmodban jött a lehetőség, szabadabb vagy, talán tudatosan tetted mert gondoltad nem bűn hiszen csak álom. Gondolom vágysz valami változatosságra, intimitásra, gyengédségre, valamire ami nem magától értetődő, vagy elkerült az életben és nem jön olyan egyszerűen és a jelenlegi monotónia nem kielégítő nem eléggé változatos.
jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában hülyeségnek tartom az álomfejtést, de itt előttem a 3-as tök jól leírta, ezzel teljesen egyetértek.

Az álmoknak nincs konkrét jelentésük (pl. ilyenre gondolok, hogy a mosdó azt jelentette, hogy kettest kapsz matekból holnap, a szőke nő meg azt, hogy viszketni fog a jobb lapockád), de vágyaid megjelenhetnek az álmaidban is.

És ez most tényleg nem azt jelenti, hogy leszbikus lennél, vagy nőt szeretnél megcsókolni. Ez tényleg csak az izgalomról, a gyengédségről szólt, és talán kicsit arról, hogy zavarban vagy, ha ilyenekre gondolsz, vagy bűnös gondolatnak tartod.

Mit gondolsz erről?

jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ayyyo! Hát akkor leszbi vagy. Szar lehet. xDD
jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem te csokoltad meg hanem a no téged
jan. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Apropo, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem vonzódom a lányokhoz.🤣
jan. 20. 14:54
 8/8 A kérdező kommentje:

4#

Miutan ez megtörtént az álmomban, rosszul éreztem magam és tudtam, hogy ez nem helyes. Való életben viszont nem gondolkodom ilyenen.

jan. 20. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!