Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban láttam egy srác kezét aztán megfogtam? Éreztem a tapintasat is. Később aztán pedig megcsokoltam. Szenvedélyesen.

Figyelt kérdés

A tenyér nem azt jelenti, hogy pénzt kell kiadnod? Az érintés pedig az együttérzés, egyetértés, osszetartizas, az iránta való vagy. Szóval azt jelenti, hogy fizetnem kell azért hogy szeressen a srác és vele lehessek? Legyszi segítsetek!


16l



2019. júl. 30. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha srác lennél és csaj kezét fognád, még meg is érteném ezt a fizetés dolgot, de így...?
2019. júl. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hormonka vagy, azt jelenti hogy zebeg a stuppedli
2019. júl. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak simán "kanos" vagy, és ezért álmodtad ezt.
2019. júl. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fizetned nem kell. Ha igazi szenvedélyes szerelem volt köztetek, szerintem akkor nem tartozott bele a pénz abba az álomba. Szerintem a keze kifejezetten az volt, ami. Tehát egy pasinak a keze. Tehát nem feltétlenül kell mindenben szimbolikát keresni. Egyébként utalhat arra, hogy nemsokára lesz egy párkapcsolatod, és nagyon imádni fogjátok egymást:) De ez nem tutkó, de szerintem utalhat akár arra is.
2019. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösziii!!!
2019. aug. 1. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!