Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, hogy borzasztóa...

Mit jelenthet, hogy borzasztóan sokszor álmodom ugyanazt:valahol vagyok (tehát a helyszin nem ugyanaz) és körülöttem repülők csapódnak be a földbe? Nagyon rossz érzés.

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 12:18
 1/6 anonim válasza:

Most megpróbálok pszichomókus lenni, elemezni az álmod pszichológiai szempontból.:)


Szóval téged nem találnak el a repülők...

Tehát úgy érzed talán, hogy a környezeted veszélyes és kiszámíthatatlan. Vagy úgy érzed, hogy a környezeted/körülményeid mind ellened vannak. (Vagyis ezt abból gondolom, hogy én nem mernék elmozdulni álmomban a helyedben, mert félnék, hogy a fejemre esik egy repülő.) Ennek lehetnek okai pl.: rossz anyagi helyzet, nehéz a suli/munka.


Ha azt is figyelembe vesszük, hogy esetleg a repülőn ülő utasok miatt is aggódsz. Csupa katasztrófa van körülötted. Mindenki meghal, de te még élsz.=> Talán úgy érzed, hogy itt a világvége (persze átvitt értelemben). Valami csapás érhetett téged, vagy még mindig jelen van az életedben, amit nem bírsz feldolgozni (hiába próbálja az agyad), ezért újra és újra ismétlődik az álom. Még utalhat a magányra is, hiszen mindenki meghal repülőbalesetben.


Az is lehet, hogy az egész életet, vagy valamit az életben nehéznek érzel. Ha olyan álmodban, mintha Téged akarnának eltalálni a repcsik, akkor azt érzed, hogy menekülnöd kell a világ elől. Vagy segítségre lenne szükséged valamiben, de senki sem segít. Vagy mindenki keresztbe tesz neked,nincs nyugtod.


Na, akkor válassz a sok verzió közül, hátha valamelyik rád illik.:D


19/L

2010. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kreativitás halála - nekem egyből ez ugrott be az álmodból.

A repülést nagyon sokszor a kreativitással, alkotói energiákkal hozzák össze, tehát pl ha álmodban repülsz, akkor ezeket bontakoztatod ki az életed valamely területén, ha próbálsz repülni, de nem sikerül, akkor minden bizonnyal valami visszafog, gátol.

Ha repülőket látsz lezuhanni, szerintem jelentheti azt is, hogy sok a kudarc körülötted, sok terv, ami jól indul, aztán mégis kisiklik valahol. Nekem ez jutott eszedbe az álmodról, de az előttem író válaszoló is nagyon sok jót mondott. :)

2010. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.akkor végülis lehet egyrészt az is,hogy szeretnénk régóta babát (ami sajnos még nem jött össze).anyuék és a rokonság is nagyon várná már,de engem kicsit "idegesitenek" a kérdések.Hogy "van valami fejlemény?,Megjött már?"stb.Kicsit ezzel a baba dologgal úgy érzem siettetnek és csak görcsölök az egészen.Tény,hogy az anyagiakon is gondolkodom néha,de nem annyit,mint a baba projekten.
2010. okt. 23. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Repülés = álmokat, terveket is jelenthet szerintem, amik "összetörnek" ebben a világban, vagyis úgy érzed, eddig összetörtek, megsemmisültek.
2010. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokat álmodok ilyen repülős zuhanósat...
2010. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van néha ilyen álmom,de én eddig azzal hoztam összefüggésbe hogy Anyukám sokszor mesélte gyerekkoromban hogy a második világháború idején olyan helyen laktak ami a nehézbombázók repülési utvonalába esett és mikor véletlen szembetalálkoztak ellenséges gépekkel akkor fölöttük fordultak meg és ott szabadultak meg minden fölösleges terhüktől,néha benzines tartályok visitva estek le róluk és Ők szörnyen féltek,...meg ilyesmi.

Azt hittem innét vannak az álmok és a génekben átjött,de látom másnál is jelen van.Megnyugodtam hogy nem egyedi eset.

Ja és többnyire időjárásváltozással látok összefüggést.

2010. okt. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!