Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Foghúzásról álmodni?

Foghúzásról álmodni?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy foghúzásra mentem, egy amúgy is rossz, letört fogam szerették volna kihúzni. Tökéletesen éreztem álmomban az érzéstelenítő hatását, ahogy zsibbad az arcom, majd a fogat nem sikerült kihúzni, így szünetet tartott a doki, de màr vérzett és közben nyeltem le a vért folyamatosan. Ilyen jellegű álmoknál sokszor tapasztalom, hogy a valóságban is történik valami alvás közben, de nem hiszem, hogy ilyen mértékben bármi miatt is elzsibbadt volna a szám vagy, hogy vérzett volna bármi is a számban, ennek jelét nem is láttam ébredéskor. Mit jelenthetett ez az álom?
jan. 17. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
halál
jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan fogad, amivel orvoshoz kellene menned
jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
A foghúzás nagy veszteséget jelöl, de jelezhet valamilyen betegséget is ahol gyors beavatkozásra, eltávolításra van szükség.
jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van több rossz fogam és sajnos húztam, halogattam, fél éve kezdtem el kezelésre járni, de még mindig nincsen kész az összes így még van rossz fogam most is, de eddig sose àlmodtam hasonlót se.
jan. 17. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!