Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Temetővel álmodni és a benne...

Temetővel álmodni és a benne lévő álom mit jelent?

Figyelt kérdés
Már többször álmodtam hogy temetőben vagyok,többször álmodtam azt hogy a saját kriptánk össze törve van, és nyitva van. Belőle koromfekete víz folyik ki és ott van benne a Papa koporsója. Utána ugyanezt álmodtam de Mamát láttam amint kiakar mászni a kriptából. Ma éjjel meg nagyon rémisztőt álmodtam, szintén a temetőben sétáltam, volt az egyik sír mellett egy fekete fóliába csomagolt emberi test, és mellette egy nagydarab fekete halott kutya feküdt. Mire utalhatnak? Mit jelenthetnek ezek az álmok?
jan. 19. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Nem kéne annyi horrorfilmet nézned!
jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A temető a halállal kapcsolatos. A halál mindig egy új dolog kezdete. Talán új életet akarsz kezdeni valahol máshol. Nagyon akarod már az új életed,ezért álmodsz róla többször. Nagyon foglalkoztat,fontos szerepet tölt be.


A sajat családi kripta a mostani lakohelyed jelképezi. Az össze van törve azt jelenti,h nem ad otthont többé.

Nyitva van az ajtó: elhagyhatod a kriptát. szabad utat kapsz a kovetkező életszakaszodhoz egy új helyen.



A papa koporsoja : a papa is te vagy a sokkal régebbi éned. Őt már eltemetted. A fekete viz a bajok,kegyetlen körülmények szimbóluma. Az ,hogy kifolyik ,azt jelenti hogy meg akarsz szabadulni ezektől a nehéz körülményektől .



A mama is te magad vagy : az eddigi lakhelyedről akarsz kiszabadulni,elköltozni és már megtetted az első lépéseket a kõltozés ügyében. Ezt a részt az életedben már elintézted.



A becsomagolt hulla alak mostani saját magad vagy. Most nem vagy már koporsóban. A halal mindig egy új élet kezdete. A hulla jelkepezi azt,hogy az új életed elkezdődött. A fóliába csomagoltság jelentése : a fóliából te egyedül nem tudsz szabadulni,egyedül valaki segítsége nélkül tehetetlen vagy. A fólia fullasztó kényelmetlen dolog. Nem sokáig él az ember lefóliázva. De csak valaki vághatja el a fóliát,szabadíthat ki. A mozgásodban,helyváltoztatasi szándékodban gátol a fólia,te egyedül nem tudsz megszabadulni a fóliától. Valaki segítségével könnyen érvényesited a saját akaratod,kiszabadulhatsz a fullasztó korlátolt élethelyzetből . Fólia nélkül már nincs korlátozva a személyi szabadságod.(A magyar jogban büntetendo,ha vslaki korlatoz a személyi szabadságodban ,azaz gátol anban,hogy menj el vagy utazz el valahova bármikor bármennyi időre) könnyen változtatod a helyed . De egymagad nem tudod véghezvinni. A fólia a mozgásod korlátoltságát jelkepezi . valamit amitől egymagad nem tudsz megszabadulni ,de más segítségével igen könnyen. Helyzetedet fullasztónak érzed. Valakiktől körülötted sürgősen menekülni akarsz.


Új életet akarsz kezdeni. A kutya jelenti a visszahúzóerőt ( valami ,vagy valaki ,ami visszatart abban,hogy elkezd az új életed )az életedben,amitől szintén meg akarsz szabadulni. Van valami az életedben,ami visszatart ,h elkezdd az új életed élni,de az álmod szerint meg akarsz szabadulni tőle . Nem jelent valódi visszatarto erőt az illető dolog vagy személy. A szabad akaratodon múlik az új életed.

márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2/2 -es válaszolónak köszönöm a részletes ki elemzést! Valóban igy van! Köszönöm! Nagyon jó vagy az álomfejtésben!!!
ápr. 14. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Szivesen,màskor is.
ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!