Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy hülye álmom és nem...

Volt egy hülye álmom és nem hagy nyugodni, aki ért hozzá írjon már szerinte mi ez?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel meg az egyik munkatársnőmmel álmodtam. Valamin összekaptak és veszekedtek(nem rajtam mielőtt valaki azt hinné). Majd elvonultak összeverekedni. A verekedés részt nem láttam mert kimentek az ajtón és eltüntek. Szerintetek jelenthet ez valamit? Vagy miért álmodtam ezt?

jan. 16. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Lehet hogy rá akar mutatni a tud alattaid arra hogyha esetleg mindkettejükkel jóban vagy, hogy vàlasztanod kell kettejük között.

De ez eléggé komlikált, az álmok a tudatalattiból jönnek, és sokszor tudnak segíteni, ha rájövünk vajon mit akarnak megmutatni amit te nem akarsz látni.

De erre saját magad kell rá jöjj

jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1

Persze jóban vagyok velük, de nem miattam vesztek össze, hanem valami teljesen másik pasin.

jan. 16. 21:55
 3/4 Grimfox ***** válasza:
100%

Álomban az emberek, akiket látsz, ritkán jelentik ténylegesen önmagukat. Általában a saját tudattalanod az, ami olyan formát ölt. Amit 1. ír tényleg egy lehetőség, azaz van benned egy konfliktus, ami a hozzájuk fűződő kapcsolatot érinti. Az, hogy nem rajtad vesztek össze, utalhat arra, hogy te magad nem tudsz erről a belső konfliktusról. Az, hogy nem láttad a harcot, jelzi, hogy nem látsz rá a tényleges eseményekre, és a végkifejletet sem tudod megtippelni, vagy nincs határozott vágyad a végkifejlettel kapcsolatban.

Mivel ahogy fent írtam, az álomban ritkán jelenti ténylegesen önmagukat az emberek, egy olyan értelmezési réteg is lehetséges, hogy a barátnőd, és a kollégád is egy bizonyos tulajdonságot képviselnek. Valami olyasmit, amit hozzájuk kapcsolsz. Ez rengeteg dolog lehet, mivel egyikük sem univerzális álomszimbólum, hanem egyéni, csak rád jellemző. Mondok egy példát, amit ne végy szó szerint. A barátnőd mondjuk a gyengédséget testesíti meg, míg a kolláganőd a harcias, önmagáért kiálló tulajdoságokat. Te pedig egy olyan helyzetben vagy, ahol ez a két tulajdonság súrlódik benned, és a két alak ezt a konfliktust testesíti meg. Ez egy példa, ez nem megfejtés az álomra, csak az álomszimbólumok működésétpróbáltam körülírni.

Ha nem a választási konfliktus a helyzet, amiről az 1. is írt, akkor egy elég erős személyes szimbolikáról van szó, és csak te tudod megfejteni.

jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Részleteket írok priviben akit érdekel.
jan. 16. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!