Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet ez bizonyíték a halál...

Lehet ez bizonyíték a halál utáni bármilyen létre? Vagy mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Többször fordult már elő velem, hogy halott nagyszüleimmel álmodtam. Álmomban mindig együtt voltunk, egészségesek voltak, boldogok, örültünk egymásnak, és mondták, hogy minden rendben van velük, bár figyelmeztettek, hogy meghaltak, és ez nem a valóság.

A szomszéd bácsiról is hasonlót álmodtam.



febr. 1. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Csak az agyad és a tudatalattid furfangos játéka.

Így próbálja az agyad feldolgozni az elmúlást.

febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyász része. A gyász pedig e világi dolog.
febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Lehetséges hogy üzentek, mert meg akartak nyugtatni.
febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
31%
2024-ben szopjuk már be végre, hogy nincs bizonyíték a halál utáni bármilyen létre.
febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy továbbra is nyitott kérdés, persze egyértelmű bizonyíték nincs.
febr. 2. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig a természet törvényei az érvényesek. Ha valami letud győzni az idegen. Már sok milliárd éve harcolnak a magyarok. Egyszerűen nem tudták legyőzni az idegent. Csak egy idegen tud beavatkozni a természet rendjébe. Egy biztos o nem érzi otthon magát itt. De nem tud visszamenni szerintem. Itt viszont nincs semmi esélyem a győzelemre , mert szinte csak egyedül vagyok. A többiek még nem érdemlik meg hogy harcoljak értünk és valójában azokért harcolok akik már rég elmentek. Azokért állok bosszút és magámért , vagy is inkább segítek benne, mert az élet az én értem is bosszút állt mindig csak sokat kell várni. Nem aranyos ,de a kicsit is meg kell becsülni.
febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os: Valahogy témát tévesztettél.
febr. 5. 11:27
 8/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
47%

Ilyen másokkal is előfordul, semmi különös nincs benne.

Meg úgy általában egy álom nem bizonyít semmit, a tudomány által ismert agyműködési, álmodási sajátosságoktól eltekintve, amit nem részletezek, bárki rákereshet.

Nyilván nem "misztikus" oldalakra gondoltam, hanem normális forrásokra.

ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!