Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezotériában hívőknek szól a...

Ezotériában hívőknek szól a kérdés! Milyen megcáfolhatatlan bizonyítékotok van arra, hogy létezik bármilyen természetfeletti lény?

Figyelt kérdés
A kérdést NEM provokációnak szánom,csakis és kizárólag HÍVŐK válaszoljanak!
2010. szept. 25. 19:47
 1/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
61%

Én sem provokállak, de érdekel, hogy mi az a természetfeletti lény szerinted?

Számos bizonyíték van a telepátiára, távérzékelésre, megérzésre, van egy rakás halálközeli élmény, a tudat kivetül és továbbél, stb. Ezek nem feltétlenül indokolják a "természetfeletti" létezést, ezért érdeklődök, hogy ezeket elfogadod-e vagy nem.

2010. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorlott vagyok a szertartás-mágiában(túlvilági lények megidézése), ezért gyakran találkozok velük.
2010. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha úgy nézzük, minden a természet része...szóval nincs olyan, hogy feletti, s mivel a mi elméink korlátoltak x okok miatt, amiket meg lehet szüntetni, ezért számunkra tűnhetnek csak azoknak...már maga az bizonyíték számomra, hogy szabadon megválaszthatom mit teszek meg és mit nem...s mentesíteni tudom magam a félelemtől és haragtól, illetve a többi érzelmi állapottól...vagyis én uralom magam, és nem a fizikumom ilyen formában(jellemkérdésben). A többi dologról nem is beszélve...tegnap is például elindultunk haverral McDonald's ba enni egyet, és kb 3 perccel az odaérkezésünk előtt érkezett a sugallat, hogy zárva lesz a McDonald's valamiért...odaértünk...és láss csodát, zárva is volt technikai okok miatt. De ilyenből van nagyon sok. :D


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Természetfeletti lények épp azért természetfelettiek, mert nincs rájuk bizonyíték, az ember csak hisz bennük. Mg azt se mondhatja magának, hogy ne higgyen, mert ez nem így működik. De tudod: aki hisz, az tapasztal.
2010. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Gratulálok! :-(

Felteszek egy puhatolózó, óvatos kérdést, és válasz helyett jól lepontoznak. Na szépen vagyunk...

2010. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem provokáció, de mire van Cáfolhatatlan bizonyíték, a saját létezéseden kívül?
2010. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van. Ez sztem nagyon is természet feletti :S

Szerinted ?

2010. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!