Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért kerülök mindig ide az...

Miért kerülök mindig ide az álmomban?

Figyelt kérdés

Talán már olyan régóta vannak ilyen élményeim, hogy szinte már hozzá szoktam.


Álmomban rendszerint az történik velem, hogy mielőtt felkelnék az agyam beragad az álom és az ébrenlét közé. Ebben a szintben már nem álmodok, az agyam fel van, de a testem még mindig nem ébredt fel. Ilyenkor szinte csak alig tudok mozogni. Régen nagyon féltem ettől, de mára már tudom hogy ja már megint itt vagyok és csak "visszaalszom" nem küzdök ellene.


Viszont azt észrevettem, hogy ebben a síkban olyan dolgokat is látok, amiket szabad szemmel sem látnék a sötétben. Példának okáért egyszer egy albérletben éltem és a szomszéd szobából a lány lábát megláttam, amikor kiment a szobából. Láttam a szobából kiáramló fényt, ahogy ajtót nyitott, és a fekete csizmáját, amit viselt. Mire fel ébredtem ténylegesen, és hallottam a lépteit ment vissza a szobájába, csak kiment cigizni.


Kezdetben nagyon sok szörnyű, és ilyesztő dolgot láttam. Ma már nagyjából tudom kezelni. Ez nem álom, ez biztosan nem még mielőtt valaki belém köt. Ez tudatos, csak egy másik síkon vagyok. Itt a szobát is sokszor esküszöm látom, holott alszok még fizikai szinten. Mire kinyitom a szemem ugyanazt látom, de hogy lehet ez?



febr. 26. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hallod a zajokat meg a hangokat a kozeledben es az agyad képeket generál hozzá
febr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mik voltak az ilyesztő dolgok?
márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!