Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban, ha élet veszélyes...

Álmomban, ha élet veszélyes helyzetbe kerülök, hirtelen átcsap az egész "tudatos álomba". Miért?

Figyelt kérdés

a tudatos álmot azért tettem idézőjelbe,mert ilyenkor szinte soha nem tudom,hogy álmodok.

mitől/miért van ez?



2014. szept. 4. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ilyen már sokszor volt velem is. Volt valami rémálom, aztán "felébredtem", és megállapítottam, hogy szerencsére csak álmodom, aztán amikor tényleg felébredtem, kiderült, hogy az előző felébredés is még álmomban volt. :)
2014. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem,nem ilyen.hanem hirtelen tudom irányítani magam,és a környezetet.
2014. szept. 4. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet a helyzet annyira abszurd, hogy tudatodra ébredsz. Esetleg úgy reagálsz a stresszre, hogy egyből megoldást keresel/helyzetet térképezel.
2014. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Colix válasza:
ez a valóságban is így van, az eberek gondolkodás nélkül végzik a munkájukat rutinjukat, robotolnak, és amikor életveszélybe kerülnek akkor tudatosak csak igazán akkor gondolkoznak el azon hogy mi miért van és mért pont velem. ez egy természetes reakció és ha álomban történik akkor rá döbbensz hogy csak álom.
2015. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért mert állítólag ha álmodban meghalsz akkor a való életben is meghalsz

Vagyis ha nem tudatosulna benned hogy álmodsz akkor valószínűleg álmodban meg is halnal vagyis valójában is

De valaki javitson ki ha hulyeseget mondok

2016. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De régi ez a kérdés:) Már teljesen elfelejtettem.

Igen ötös, baromi nagy hülyeséget írsz:)

2016. aug. 17. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!