Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ugye ez nem jelent semmit?

Ugye ez nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

Jelent valamit az az álom, hogy egy már nem élő rokonom egy élő rokonommal olelkezett és örültek egymásnak?

A Nagymamám 19 éve meghalt, ezen kívül csak egyszer álmodtam vele (legalábbis amire emlékszem), pedig ő nevelt fel, nagyon megviselt a halála.

Álmomban a nagynenemmel vidaman olelkeztek, miközben én próbáltam őket lefotózni, de valahogy minden kép teljesen homályos lett.

A nagynéném most volt 78 éves, nyilván vannak bajai, de semmi komoly szerencsére.

Nem tudom kiverni a fejemből azért kérdezek itt rá. Főleg, hogy mostanában álmodni sem nagyon szoktam.



febr. 27. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Ne aggódj. Ez azt jelenti, hogy meg fog enni egy zsiráf. De ne aggódj. Csak a Maja naptár szerinti negyedik évszekundumában.
febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tak ***** válasza:
Nagynénéddel sürgősen beszélni kell,mondd el neki is mit álmodtál,válaszolni fog.
febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Rossz időt, illetve jelez, de ne gondolj mindenképp valaki halálára.

Ha még álmodsz vele, próbálj meg figyelni arra mit mond neked.

márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!