Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha felrakok egy képet a...

Ha felrakok egy képet a tenyeremről, meg tudná mondani valaki hozzáértő, hogy meddíg fogok élni?

Figyelt kérdés

Bal vagy a jobb tenyér kell?

Csak hozzáértők írjanak!!!


2010. okt. 25. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne kérj ilyet senkitől, hidd el nem tenne jót a pszichédnek. Szerintem senki nem fogja neked őszintén megmondani, még ha ért is hozzá. Fogalmad nincs mekkora felelősség kimondani azt, ki meddig él.Sőt egy igazi jósnő soha nem fogja neked mefmondani.
2010. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát szerintem ne akardt tudni.
2010. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tenyérelemzők nem csak a vonalakat nézik. A kéz tapintása, az ujjak hossza, a körmök, a kézhát formája mind szükséges az elemzéshez. Egyszóval ezt csak személyesen érdemes megnézetni.
2010. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha ennyit aggódsz, akkor szívinfarktusban fogsz meghalni, és minimum 10 évvel kevesebbet élsz.


Üdv.:

Mr. Logikus Gondolkodás

2010. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem-nem aggódok,tényleg érdekel!
2010. okt. 27. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értek a tenyérjóslásban valamit: Apámnak az "életvonala"

fele akkora mint az enyém és 50 éves.. akkor ez azt jelenti hogy ha 50 évesen meghal akkor én 100 évig fogok élni?:O Vagy mi a franc? És már 51-éves:)

2010. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Anélkül is megmondom 85évig! Érzem!
2010. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!