Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet levenni átkot,...

Hogyan lehet levenni átkot, ha nincs rá pénz, hogy szakértő csinálja? Létezik olyan hozzáértő, aki puszta jószándékból segítene, aki nem köti az ebet a karóhoz, hogy fizess akkor is, ha tényleg nem tudsz - ha igen, hol találom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 18:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
55%

Én úgy tudom hogy le kell vágni egy angolna fejét, a vérét szétkenni a testeden, eltemetni a fejet, és mire a fej a földben megrohad, addigra elmúlik az átok.


Ha gyorsabb megoldást szeretnél, akkor azt javasolnám hogy állj éjfélkor békák szemével telerakott hordóba, a nyakadban pedig legyen egy földigiliszta-nyaklánc (nagyon fontos hogy a giliszták hozzáérjenek a testedhez) és imádkozz a szellemekhez hogy vegyék le rólad az átkot, ha méltónak találnak rá akkor megteszik.


Ha pedig olyan megoldást szeretnél amivel embertársaidon is segítesz, akkor vonulj be egy klinikára. Hidd el, ezzel mindenki másról leszeded az átkokat, Te pedig biztonságban leszel a kórházban.

2011. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Azt hiszed, milyen poénos voltál... de ezzel csak szánalmassá váltál. :) Inkább nézz magadba, mielőtt úgy szólsz hozzá vmihez, hogy fingod sincs róla. Sok sikert.
2011. okt. 26. 18:34
 3/35 anonim ***** válasza:
70%

"úgy szólsz hozzá vmihez, hogy fingod sincs róla"


Tudod az illető pontosan szinkronba van azzal az agyrémmel amihez te szakértőt keresel!

2011. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
64%
Azt hiszem nem én vagyok az aki hisz az átkokban:D Sőt hovatovább, SZAKÉRTŐHÖZ MENNE AZ ÁTKÁVAL HA LENNE RÁ PÉNZE. Kettőnk közül nem én vagyok az, aki kezelésre szorul.
2011. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Vitatkozz csak... Én nem állok le veled :). Nem a te félédet kérdeztem, akkor meg minek írsz "választ" - hogy most itt aztán jól megmutasd, fitoktasd magad? Úgy sem tudják, ki vagy, akkor meg? ...Szegényke :). Sok sikert magadhoz, drága. :)
2011. okt. 26. 18:42
 6/35 anonim ***** válasza:
60%

Senkit nem lehet megátkozni,így azt levenni sem. Ha gondjaid vannak,akkor keress rá megoldást,ne ilyen babonákban higgyél.

Te vagy szánalmas,nem azok,akik normális választ adtak neked.

2011. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
58%
Azért írtam hogy hátha a fejedhez kapsz hogy mekkora baromságot kérdeztél, de ezek szerint erre nincs esély.
2011. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Normális választ itt még egyikőtök sem adott... A kérdés egyáltalán nem a ti asztalotok, akkor meg minek írtok rá - ez titeket minősít, nem engem. :) De azért hajrá, erőlködjetek csak :).
2011. okt. 26. 18:46
 9/35 anonim ***** válasza:
88%

[link]


fogyó holdkor a leghatásosabb

2011. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
11%
Ja, és "fitogtat", nem pedig "fitoktat". Ezt az átkot szórták rád? Hogy nem tudsz helyesen írni?
2011. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!