Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon érdekes álmom volt,a fiú aki tetszik (mind a ketten gimnáziumban járunk, ugyan oda) még nem igazán beszéltünk,de egy félreértés miatt egy kissé nagy konfliktus volt közöttünk amióta én is kerülöm őt és ő is engem,de tudom, hogy bejövök neki,de egyikünk se nyit.Az álmom az volt, hogy 2 barátnőmmel ültünk a lépcsőn ő a saját barátaival ült, egyszer elindult felénk majd visszafordult, aztán az egyik haverja mondott neki valamit és odajött hozzám beszélgetni kezdtünk,majd mondtam neki, hogy tudok mindenről amit mondott és amit gondol(ezt a való életben is tudom, vagyis hallottam róla,hogy miket mond)mire ő azt mondta, hogy nem igaz semmi,de reménykedik benne, hogy segítsk visszavágni (ide egy konkrét lány nevét mondta) mire mondtam neki, hogy csak erre kellenének komolyan? Ő azt mondta, hogy nem nem csak erre,de én elég ingerülten raszóltam,hogy menjen el most és hagyjon engem, ő valamit mondani akart nekem,de mondtam, hogy most hagyjon és ő elment.Majd pár lépés után visszafordult néztük egymást, mondani akart valamit,de felébredtem és mivel beteg vagyok még vissza aludni se tudtam.Az álmomban három érzés volt jelen először az idegesség, hogy csak bosszúból kellenének neki, aztán megnyugvás, hogy nem csak erre kellenék, és az álmom végéig utána a bűntudat, hogy nem hagytam, hogy elmondja amit szeretne, miután felkeltem a bűntudatot nagyon durván éreztem és egész nap ezen gondolkodok mivel soha nem ragadt meg bennem ennyire egy álmom se és nem hagy nyugodni.Valaki tudja esetleg mit jelent?Lehet az álmomat valahogy folytatni, hátha esetleg elmondja mit szeretne?Nagyon durva bűntudatom van és hiába próbálom bebeszélni magamnak, hogy ez csak egy álom egyszerűen nem hat.Köszönöm:))

márc. 15. 23:17
 1/1 anonim válasza:
Beszéld meg a fiúval és megkapod a választ.
márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!