Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nyomasztó álom után egy...

Nyomasztó álom után egy ismeretlen szóra ébredtem. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Magára az álomra nem emlékszem. A nagyszobában, amiben pár hónapja alszom, rendszeresen 1 óra körül ébredek, nyomasztó, eléggé "beteg" álmokra. Van, hogy emlékszem ezekre, de előfordul, hogy nem. Nos a kérdés beli álomra sem emlékszem, csak azt tudom, hogy rossz volt, nyomasztó, felkavart és a végén, amint tudatomra kezdtem ébredni álmomból, egy idegen szó jutott eszembe :"pruching" (esetleg pouching vagy pruchin?) nem leírva láttam, hanem hallottam és igyekeztem észben tartani, hogy majd megnézzem, mit jelent. (írom néha az álmaim). Arra tippeltem, talán angol lehet, tudok valamennyit angolul, tanulom, de konkrétan ezt a szót nem tudtam megtalálni egyértelműen. Persze lehet, hogy nem angol szó, az is lehet, hogy semmi értelme nincs. De hátha valakinek lesz ötlete..
márc. 17. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

És mikor felébredtél nem àlmodtàl màr ezt gobdoltam vagy hallottad?


Mert nekem egyszer rezgett a hàtam és felébredtem és fura nem igen magyar mondatokat mondott egy férfi hang amit nem igen tudtam megjegyezni leirni..

Volt benne görög korhàz meg katona de nem magyaros beszéd volt..

Lehet vmi multbéli életemből?mert fenn voltam nem àlmodtam..

És a rezgés is hogy rezeg a hàtam és hangja volt..

márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
to pouch (ang.): zsebre vág, bezsebel, kidudorodik
márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Érdekes.

márc. 21. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!