Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Ma azt álmodtam, hogy beálltam drogdealernek majd elszívtam 1 kiló kendert, utána jöttek a rendőrök drogtesztet csináltatni ami negatív lett (nem tudom hogy), majd ezért tovább folytattam, csak kender helyett kokaint szívtam és pánikrohamom lett.

+Deja vu-m van most.

Előre is köszönöm a megfejtéseket!



márc. 30. 07:56
 1/5 anonim válasza:
Le kéne jönni a szerről, nem gondolod?
márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak tudnám milyen szerről, ugyanis tiszta vagyok. Najó, ez nem igaz, mert ünnepekkor azért alkoholt fogyasztok, de más tudatmódosító szert nem áll szándékomban fogyasztani, azért sem értem az álmom.
márc. 30. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy félsz a drogokra való rászokásra. Nekem is volt már ilyen álmom. Amit a legkevésbé szerettem volna csinálni/(tudtam, hogy káros), azt megcsináltam. Mindenesetre ne aggódj, nincs semmilyen jelentősége.
márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Drogozni akarsz,mert lapos az életed.
márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kevés neked ez a világ
márc. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!