Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Az álmomban megjelent egy jin (nem tudom hogy kell irni) aki elmondta hogy az anyukám megfog halni, és én is megfogok halni az ő halálát követően egy hónappal később szívinfarktusban.

Eléggé megrázó álom volt, és rettenetesen érdekel van e ennek bármilyen jelentése


ápr. 8. 01:52
 1/5 HunLo ***** válasza:

Dzsinnek kell írni


Lehet ,hogy a tudatalattid lát,érez valamit ami alapján erre a következtettésre jutott.

A tudatalattid Dzsinn formában jelent meg álmodban.


De persze az is elképzelhető ,hogy csak rosszat álmodtál mert előtte halállal kapcsolatos filmet néztél.

ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Lehet túl sok volt a gin.
ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt jelenthette, hogyha az anyukád egy nap meg fog halni, nem te fogsz meghalni, hanem a szíved nem lesz soha többé a régi.

A Dzsinben a negatív gondolataid áramlása volt, az anyukádban a pozitív, te pedig a befogadó voltál.

ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A halal mindig egy uj elet kezdete az alomban.

Minden szereplo te vagy.

Szeribtem az,h anyukad meghal,azt jelkepezi,h a gyerekkorodnak vege lesz. Az,h te meghalsz,azt jelkepezi,h a mostani eletkorulmenyeidtol elbucsuzol es uj eletet kezdesz valahol mashol,mint ahol eddig eltel.

ápr. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akárhogy ... csak a kérdező jöhet rá, melyikhez is lehet közelebb, de mivel megrázta az álom, így valószínűleg valaminek az elvesztésétől retteg, amit le kéne győznie. Ez itt a legfőbb feladata.
ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!