Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap épp elaludtam, és...

Tegnap épp elaludtam, és valami nagyon furcsa dolog történt velem, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Elalvás után valami megmagyaràzhatatlan, rossz érzés tört rám. Hallottam ahogy hörgök, de nem tudtam felébredni Gondolom nem kaptam levegőt, vagy ki tudja.

Utána sikerült valahogy az ébredés, kinyitottam a szememet, és azt láttam, hogy egy ember épp átlép az ágyamon. Csak a törzse alsó részét láttam, a lábait.


ápr. 13. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak félig aludtál, magadnál voltál, de az agyad még/már vetítette az álmot neked. Guglizz rá az alvási paralízisre. Baromi ijesztő tud lenni, ha még nem hallottál róla és úgy történik meg veled, de ha most utánaolvasol, akkor legközelebb nem fogsz ennyire beszarni.
ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ismerem az alvás paralízist, ez nem az volt szerintem.
ápr. 13. 20:55
 3/6 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogy egy démon akart kinyírni :(

Pedig eddig nem nagyon hittem ezekben a dolgokban.

ápr. 13. 20:57
 4/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
74%

Mivel túl sok a kitalált kérdés, nem mondom, hogy el kell hinni, de velem is előfordult egyszer olyan rémálom, amikor bénán feküdtem az ágyban, a szobában sötét volt, de az előszobában világos.

Valaki bejött és egy párnát szorított az arcomra, míg nagy nehezen felébresztettem magam.

Ez a szokásos álmokhoz képest azért volt kínos, mert szokatlanul életszerű érzés volt, csakhogy ebből én nem vontam le hülyeségeket, legfeljebb megfogadtam, hogy legközelebb nem szabad nehezet vacsorázni.

Hasonló életszerű néha, hogy keresem az autóm, de nem találom, mert nem csak elvitték, de már darabokra is szerelték egy szervizben természetesen.

Ilyenkor baromi jó felébredni.

ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon valószínű, hogy alvásparalízis. Sokféleképpen előjöhet, az egyik ez, hogy úgy érzed ébren vagy, de nem mozognak a kezeid, lábaid és halucinálsz. Például hangokat, árnyakat, érzeteket. De a hörgés az valós hang is lehetett. Valószínű, hogy horkolsz, és tényleg nem kaptál egy pillanatig levegőt, és ez ébresztett meg. De ahogy fentebb írták, az agyad lassabban ébredt, mint a tested.
ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ALvásparalízis alatt én is hörögtem már, meg adtam ki furcsa hangokat.
ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!