Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelent?

Vajon mit jelent?

Figyelt kérdés

A volt párommal kb 4 évig voltunk együtt. Az egy se veled- se nélküled kapcsolat volt és a végére nagyon borzalmas lett… röviden toxic. De valamiért mindig visszamentem hozzá, nagyon nehéz volt az utolsó lépést megtennem.

A mostani kapcsolatom az ellentéte. Nagyon kedves, figyelmes, egy percig se fordult meg a fejemben, hogy véget vessek ennek. Született is egy kislányunk ebből a kapcsoltból.

Sűrűn álmodom azt, hogy visszamentem az exemhez, de utána egyből szaladnék vissza a mostanihoz. Ezt álmodtam terhességem előtt, alatt és most is. Nagyon zavar.

Miért álmodok róla? Miért vagyok mindig vele, ha aztán úgyis elhagyom a mostani csodás kapcsolatomért? Menetközben azt érzem, hogy rossz ez az egész és hagy szökhessek meg tőle.

Rendesen bűntudatom van, hogy ezeket álmodom.

Valakinek van véleménye, hogy mit jelenthet ez?



ápr. 14. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Neveld a gyermeked es orulj az eletednek.
ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem dolgoztad fel a regebbi kapcsolatot.


Vagy: a jelenlegiben van valami,ami megis a regire emlekeztet, lehet hogy aprosag, es valoban tokjo ember, de visszaterve: nem dolgoztad fel az elozot, es tok jogosan felsz attol, hogy megint egy olyanban talalod magad.


Vagy: neked is, mint sokaknak, van valami lelki defektje, gyerekkorbol eredo elcsuszasa, es emiatt a "se veled se nelkuled" dinamika az, ami ismeros, ennek a reszednek ez hianyzik. De te is tudod, hogy a mostani a jo, mesz is vissza hozza almodban is. Jol tetted, plusz szerencses vagy, hogy talaltal egy masmilyen part. Attol meg egy pszichologus lehet, jol jonne.

ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!