Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (Időutazás)

Figyelt kérdés

Röviden:

Az álom elején folyton átjött a szomszédból egy Freddy szerű kalapos, világító szemű részeges alak és az autómban kárt tett. Felvettem, mint egy horror tape-t.

Utána átmentem karddal és ott volt vagy 7 suhanc is, nem tudom mi lett a vége de jött a másik álom (azért írom le mert ide vissza térek a végén)


Valami buszban találtam magam ahol időutazással akartunk pénzt szerezni. Ott voltak a nagyon régi osztálytársaim. Valahogy sikerült is, de csak 2 milliot kapott mindenki fejenként. Leszálltam a buszról és kiderült hogy 10 évvel idősebb vagyok és nem tudom mi történt 10 év alatt mert ugrottam az időben. Egy kis viskóba tértem haza ahol alig voltak már meg a butorok, sehol senki, anyum feküdt egy ilyen földi ágyon, csak az új székem volt ott amit most vettem, valahogy fájdalmas volt hogy ugrottam 10 évet. Kerestem eközben hogy hova lett az álom elején feltünő alak, de volt a házon belül kb 5 ajtó, bezártam volna de aztán kimentem és egy lakókocsis környéken találkoztam néháNy fővel, ruhákat vettem volna épp. Ott meg már nem emlékszek pontosan mi volt de a végén elterveztem hogy újra vissza megyek az időben mert rossz síkra kerülhettem.



máj. 20. 09:08
 1/1 Vérgibbon ***** válasza:
Van egy pszichológus az elm utcában. Valamilyen Frederic Kruger a neve. Tud segíteni.
máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!