Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodom...

Mit jelent ha azt álmodom hogy kihullik a fogam?

Figyelt kérdés

13/L vagyok..és kb 3 napja azt álmodtam, hogy a tükör előtt állok..és alig van fogam...

mit jelenthet ez?


2010. okt. 30. 18:22
 1/7 A kérdező kommentje:

jujj :O most olvastsam egy másik fogkiesős álomnál hogy az halált jelent , vagy veszteséget :O

anyukám meghalt apám a nap háromnegyedébe nincs itthon..amikor itthonvan üvöltözik apróságokért..nincsenek barátaim , mindenki a súlyommal piszkál....és 1 éve van egy cicám..ő jelenti számomra az életet....lehet hogy neki esett valami baja ? :'(

abba belehalnék..

2010. okt. 30. 18:27
 2/7 A kérdező kommentje:

elfelejtettem irni , hogy ma kilenc napja elcsavargott....:S

mivel kandur , el szokott mennni pár napra , de ennyire még nem ment el soha :'(

2010. okt. 30. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már párszor.. nem történt semmi.
2010. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én volt hogy azt álmodtam, h délelőtt ránéztem a kezemre és csak 3 ujjam volt. Aztán olyan érzésem volt hogy na most már délután van, megnézem megint a kezeimet, és az egyiken csak 1 ujj volt a másikon meg már nem tudom, mondjuk 2 :D rohadtul ijesztő volt és valóságos. De az volt a legrosszabb amikor azt álmodtam hogy eltűnt a farkam :D 18/f
2010. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát énis remélem h nem fog :S

am oldalsó fogak voltak asszem , de nem emléxem pontosan , csak annyira hogy a tükör előtt álok a fürdőnkben , pizsiben , és mosnám a fogam és látom hogy oldalt hiányoznak fogaim..nem egymás mellett , hanem össze-vissza..../ha ez számit valamit/

2010. okt. 30. 18:53
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó....kössz :D
2010. okt. 30. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Az butaság, hogy halált jelent. Én is álmodtam nem egyszer, és ennek bizony pszichológiai jelentése van. Én egyszer valahol olvastam, hogy ez egy téveszme. Valójában félsz tudat alatt, vagy szorongsz, hogy nem tudsz valamiben-valahol helytállni! Ez a jelentése.
2010. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!