Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodom...

Mit jelent ha azt álmodom hogy kihullik a szempillám? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy kihullott a szempillám.. és azt hiszem sírtam is mert veszekedtem az álmomban.. meg veekedtem is.. nem tudom mit jelenthet ez... segítseek!!!
2010. dec. 19. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
www.ezoteria.hu- álomfejtés-
2010. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rosszat álmodtál.... :D
2010. dec. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt, hogy kihullik a szempillád, mert veszekedtél valakivel és összeverekedtetek!
2010. dec. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Peston ***** válasza:
Nem kéne annyit tüzet csiholni...
2010. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Juan_Carlos ***** válasza:
Egy időben én is mindig ezt álmodtam, de aztán rájöttem, hogy mit jelent. Ez velem mindig télen fordult elő, utoljára épp tavaly. Megkérdeztem Luminit az RTL-klubon és azt mondta, hogy a szőrzet kihullása mindig valamilyen mezőgazdasági tevékenységre utal, az én esetemben a szempilla figyelmeztetett, hogy tavasszal korábban kell majd répát vetni. Megfogadtam, és bevált! Idén egyszerűen csodálatos mennyiségű répám lett, könnyben úszik a szemem, ha látom. Az egész falu hozzám jár csodálni ezeket a fenséges élőlényeket.
2010. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
utolsó :D
2010. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyik barátommal ez megtörtént igaziból. Be szempillaspirálozta magát, erre kihullott az összes szempillája, mivel kiderült, hogy alergiás rá. Szegény akkor nagyon sírt. Mostanra már kibukkant némi rövid szempilla a szemhéján.
2014. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!