Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek az, hogy lehet,...

Szerintetek az, hogy lehet, hogy néha álmodom valamit pl: hogy ma valami tuti dolog fog történni velem és teljesül valóban egy tuti dolog történik velem. Miért van ez? Méium lennék vagy mi? XD

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:

ez nem vicc amit most irok:

nem 1-szer megálmodtam hogy mit fogok látni.

volt olyan helyszín ahol nem jártam de megvalósult!

szerintem ez jövöbelátás .

de kár is itt koptatni az ujjamat ugy is jön a következő hozzászoló hogy ez hülyeség ,szivtál -_-



(nem szoktam szivni)

2010. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez érdekes...tök jó lenne ezt megbeszélni, mert nagyon bizarr amiket álmodtam. olyan volt, hogy volt egy nagy ház tök ismeretlen volt. atán pár nap múlva a szüleim kijelentették hogy költözünk... meg olyan is volt, hogy láttam egy babát egy magzatot jobban fogalmazva és anyukám terhes lett. Nagyon fura...
2010. nov. 3. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:

1.hozászoló:

nekem olyan volt hogy megálmodtam amit 1 külfölditáborban látni fogok.pedig nem is jártam ott.)

amikor láttam az ismerős képeket rögtön beugrott az az álom.

ja és ezt akkor már kb 1 éve álmodtam.


úgy szoktak lenni a megálmodásaim hogy:

pár másodperces + álom végén , (utána felébredek)

2010. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én részben hosszú álmokat látok. de nem mind telesül be. a babás álom viszonylag hosszú volt a másik viszont nem. de ami nagyon fura, hogy tényleg beteljesült.

Bezzeg a lottó számokat nem látom...:D

2010. nov. 3. 19:10
 5/9 anonim válasza:
Én arra nem szokok emlékezni,hogy mit álmodtam de ha beteljesül akkor eszembe jut ,hogy ezt álmodtam.
2010. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam többször előfordult:


1. Gyakran 1-1 másodpercet megálmodok például hogy éppen nézek valamit és amikor a valóságban odanézek akkor eszembe jut hogy ezt álmodtam.


2. Azt álmodtam hogy mindenki arról beszélt hogy részt vettem 1 versenyen azután tényleg eljutottam arra a versenyre.


3. Egy közelgő kellemetlen eseményt jelzett az álom. Benne volt a 11-es szám és pont 11 hónappal később valósult meg. Az álomban volt egy személy aki nagyon hasonlított arra, akinek a valóságban nagy szerepe volt ebben az eseményben.

2010. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor anya terhes lett a testvéremmel, apa állítólag megálmodta.
2010. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
legalább nem vagyok egyedül:)
2010. nov. 4. 08:40
 9/9 anonim válasza:
Nekem is szokott lenni dezsavü érzésem egy-egy élethelyzetben, azokat már megálmodtam, azért. De velem pl gyakran előfordul, h olyan emberrel álmodok, aki számomra nem is fontos, semmilyen hatással nem volt az életemre (pl. általánosban 1 évfolyamba jártunk)de évek óta nem tudok róla semmit, nem is láttam, és általában 3-4 napon belül találkozok vele véletlenül. Egy-egy ilyen álom után már csak megkérdezi az ember, hogy mi történt vele mostanában. Én ezeket az álmokat tartom fontosnak. Talán segélykiáltás a számomra közömbös ismerőstől, talán nem nekem szól, de én hallom meg, de az is lehet, hogy nekem kell az ő segítsége, az ő életéből nekem kell tanulnom valamit, amit most még nem is sejtek, h hasznos lesz a jövőben. Érdekesek az ilyen álmok... Szerintem nem vagyunk "abnormálisak" sem médiumok, csak jobban figyelünk a jelekre :) De lehet, hogy csak a vonzás törvénye hat a mindennapjainkra:)
2010. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!