Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom állandóan azt,...

Miért álmodom állandóan azt, hogy történik velem valami?

Figyelt kérdés

Szerencsére az egészségemmel semmi probléma nincs,mégis állandóan álmodok valami olyat,amikor történik velem valami.Meg a suli is elég gyakran előjön álmomban,pedig nem is gondolok rá,nyár van...

Kb. két két leforgása alatt álmodtam:

-egyszer a fogaimról elkezdett lerepedni a zománc és nagyon fájt!

-másodszor kihullottak a fogaim

-most nemrég pedig azt álmodtam,hogy kettő lukas volt,fájt is (bár a lukat nem lehetett látni),elmentem egy dokihoz,aki viszont azt mondta,hogy nem is lukasak:S

-mára pedig azt,hogy megvakultam az egyik szememre!Osztálykiránduláson voltunk,elestem,és nem láttam az egyik szememmel,elkezdtem bőgni és így is ébredtem fel! Szörnyű volt!

Meg gyakran álmodom egy utált tanárommal is:ültünk az óráján,erre a nő odament a kedvenc tanítványához,aki a nyakába ugrott és feldöntötte (megölelte)!Amúgy az osztálytársammal semmi bajom,aki feldöntötte :)


Mit jelentenek ezek az álmok?


2011. aug. 16. 21:01
 1/3 Tom Benko ***** válasza:
Az agy már csak ilyen.
2011. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a fog halált jelent nem ismerlek de azért vigyázz magadra :)
2011. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú köszi a válaszokat:)

Halál:S Na ne! Tényleg sokszor álomdok a fogaimmal,néha csa annyit,hogy fájnak.Bár lehet,hogy aktuális,mert nő két őrlő+négy bölcsességfog XD

2011. aug. 16. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!