Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Pentagrammal, Gonosszal...

Pentagrammal, Gonosszal álmodni (bővebben lent) mit jelent?

Figyelt kérdés

Még régebben álmodtam egy éjszaka 3 álmot

1.egy börtönsziget szerű helyen sétáltam ami már lezárt volt,lerobbant épületek.. valaki ordítozott és pentagramm volt a falon vérrel,az ember ott ordítozta hogy nem meri megmutatni magát a gonosz úgyse..erre eltorzult a hangja mélyre és habzani kezdett a szája és rohamosan vergődni kezdett a földön.valami érthetetlen nyelven kezdett beszélni.

2.Víz Alatt furcsa halak,és valami érdekes teremtmény a feje emberre hasonlított mégse volt az de beszélte a mi nyelvünk a többire már nem emlékszem nagyon ebből

3.Ez volt a legdurvább..valami új házba költöztünk egy fiú aelőtt a villamoson piszkált,mintha be lett volna drogozva aztán haza követett, beköltözött hozzánk,egy alsó szobába,furcsa mormogások,hangok jöttek onnan,egyszer belestem a nyitott ajtón a szobájában volt egy halott lány,egy valami kígyó szerű elrejtve egy lepedő alatt,a földön egy kréta pentagramm alak.Nagyon Szenvedett a fiú az ágyában,fetrengett,később mint egy halott kikelt és végigsétált a házon de leszakadt az állkapcsa és az idegek meg az erek lógtak ki,nem szólt hozzám egyszer se.


Keresztény vagyok,nem értem miért álmodtam ezt,még régebben utánanéztem pár sátánista jelnek,tevékenységnek de nem foglalkoztattak annyira hogy bármit is kipróbáljak.Hiszek a jóban és kicsit megrémültem ettől az álomsorozattól.


Ezen az este 3x ébredtem fel,mindhárom álom után.


2010. nov. 11. 12:07
 1/5 arbeitmachtfrei válasza:
Le kéne állnod a party drogokkal...
2010. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem drogozom,nem iszom,nem cigizem
2010. nov. 11. 12:56
 3/5 jsaj válasza:
én is katolikus valásu vagyok és nem térnék le az utról te rád nagy hatásal lehetek ezek a dolgogk a miket olvashatál és azért vanak rémálmaid a penta gramot idézések hez használják és a zombinak a nekromanciához lehet köze a vergödés pedig ördög üzést jelenthet
2010. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jsaj válasza:
én is katolikus valásu vagyok és nem térnék le az utról te rád nagy hatásal lehetek ezek a dolgogk a miket olvashatál és azért vanak rémálmaid a pentagramot idézések hez használják és a zombinak a nekromanciához lehet köze a vergödés pedig ördög üzést jelenthet
2010. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) én sose térnék le :)
2010. nov. 12. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!