Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelent, ha álmomban...

Az mit jelent, ha álmomban mindig meghal a kisbaba, akire vigyáznom kell?

Figyelt kérdés

Ma pl azt álmodtam,h szültem egy gyereket (de nem is voltam terhes,meg nem is volt apja,csak úgy vhogy megszültem),és felvittük apukámhoz,aztán meg leszaladtunk a boltba,de közben még csomó minden eszünkbe jutott,h hova kéne menni,meg feljöttünk ide hozzánk is,anyával beszélgettünk,és akkor jutott eszembe,hogy úristen a gyerek meg ottmaradt egyedül,meghogy már vagy 3 napja szültem meg,de még csak 2x szoptattam meg,éhen fog halni :S És rohantunk vissza kocsival,és tényleg meghalt,mire odaértünk,olyan borzalmas volt :S


Meg már csomó ilyesmit álmodtam,de azokat nem tudom már ilyen részletesen leírni.Pl volt,hogy született kistesóm,anyáék meg mondták,h vigyázzak rá,én meg beraktam a fagyasztóba,és akkor is egy csomó idő után jutott eszembe,hogy úúristen,bennehagytam,és mire kiszedtem,meghalt,meg ilyen zöld lett :S:S (de abban az álmomban az még normális dolognak számított,h beraktam,meg nem is halt volna meg tőle,csak ott is az volt,h elfelejtkeztem róla :S) Akkor volt már olyan is,hogy valaki rámbízta a gyerekét,én meg otthagytam a boltban és ellopták,mire visszaértem :S Meg volt olyan is,hogy kiejtettem az ablakon,és meghalt :(


Valószínű,hogy ez a kisbaba-dolog valami szimbolikus izé lehet,mert a valóságban semmi közöm nincs kisbabákhoz,nem szoktam ilyesmire gondolni,nem vágyom gyerekre,nem akarok szülni,nincs kistesóm se...


Tudja valaki,hogy mit jelenthet ez?


19/L vagyok


2010. nov. 14. 13:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Akit az ablakon kiejtettem,az már amúgy nem is volt kisbaba,kicsit nagyobb volt...Meg az másfajta álom volt,nem olyan,hogy otthagytam valahol,és utána nyilallt belém a felismerés,hogy "úúristen a gyerek!!".Szóval nem is tudom,az ide tartoizk-e.Na mind1,már így is túl hosszú lett,a kutya se fogja elolvasni :D
2010. nov. 14. 13:32
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Hát én elolvastam :D A fagyasztóson röhögtem egyet :) Ha kell csinálok én neked gyereket, akár tízet is... az egyiket már csak nem teszed sehova :D
2010. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tök jó, hogy magától értetődően beteszed a fagyasztóba, és nem is ez hasít beléd, hanem az hogy mennyi ideje van bent... :D
2010. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lázas volt :D
2010. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudat alatt félsz az anyaságtól, és így fejeződik ki álmodban. Semmi para, ez normális ilyen esetben.
2010. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen,ez a fagyasztós dolog leírva tényleg vicces :) De amúgy azt leis írtam,hogy álmomban normális, hétköznapi dolognak számított az,hogy ezt meg lehet tenni,és nem is halt volna meg,ha időben kiszedem.Az álmokban nem mindig olyan szabályok érvényesülnek,mint a való életben :)


Utolsónak köszönöm a választ,még annyit kérdeznék,hogy ezt honnan tudod,miből gondolod,hogy ezt jelenti?Olvastad valahogy,vagy te magad erre a következtetésre jutottál,ahogy elolvastad,amiket írtam,vagy mi alapján mondod ezt?

2010. nov. 14. 15:02
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
azt jelenti hogy tudatalatt félsz attól hogy elfelejtesz húst venni azt inkább a gyereket rakod be minthogy lebasszanak
2010. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A kérdést gondolkodni tudó és akaró embereknek szántam :)
2010. nov. 14. 15:19
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Hát nagyon rossz bébiszitter lennél...xD A fagyasztóson pedig, bocs de leestem a székről!...:D Felvídítottad a napomat, köszi!
2010. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

félsz a felelősségtől, szerintem

nyugi, majd elmúlik

2010. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!