Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azt hallottam, hogy ha meghal...

Azt hallottam, hogy ha meghal vki egy családban, nemsokára kisbaba is születik. Mit gondoltok, akik elmennek, ott maradnak a régi családjuk közelében, ha esetleg újra megszületnek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 11:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

nem valószínű.

nagyon sok elhunyt lélek várakozik új testre.

ha az emberiség történelmét nézzük, akkor ez nem is elképzelhetetlen.

2011. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kolléganőm öccse meghalt. Egy hét múlva a terhesség tünetei jelentkeztek a kol-nőmön. Ekkor még én is hittem, amiben te. Aztán mégsem lett terhes. Pedig azt mondta, ha az lenne megtartaná, már csak a helyzet furasága miatt is.
2011. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
én meg azt hallottam hogy 300 ft alatt lesz a benzin...
2011. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az én bátyám 1974-ben halt meg autóbalesetben. Én 1975-ben lettem terhes, és csak fiú nevekben gondolkoztunk/ a bátyám nevében/. Akkor még nem volt UH vizsgálat, ahol megmondhatták volna, milyen nemű a gyerek. A páromat kérdeztem, mielőtt szűlni mentem, ha lány lesz, mégis milyen nevet adjunk neki?Nem tudta. Igy mentem el szűlni, és FIAM lett! Azóta neki is volt egy autóbalesete, de szerencsére semmi baja nem lett belőle.
2011. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Létezik a család karmájának elmélete:

Eszerint minden családban van egy probléma kör, amit a benne élőknek meg kell oldaniuk, különben rossz sorsuk lesz és mindig egyre rosszabb, ill. a probléma továbbra is fenn áll, és amíg ezt nem sikerül megoldani, addig nincs boldog jövője senkinek. Továbbá, mivel a családba mindenki azért születik, mert ezt a feladatot meg kell oldani, ezért nem lehet olyat tenni, hogy halállal kilépsz a karmából, így lehet, hogy a következő, de lehet, hogy a sokadik generációban visszaszületsz. Mindvégig, amíg a probléma fenn áll. Ha feloldottátok a karmát mehetsz csak másik családba. Másik problémát megoldani.


Így lehetséges, hogy valaki visszaszülessen a saját családjába, de az nem feltétel, hogy azonnal és nem biztos, hogy azonos neműként.

2011. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
90%

Nem hiszek semmi hókusz-pókban, DE:

amikor az én nagymamám meghalt, akit nagyon szerettünk és anyukám teljesen belebetegedett, rá két napra megfogant a kislányom nem tervezett gyerekként, aki totál tiszta mama. A temetésen mindenki azt mondta nekünk, hogy "vígasztalódást" - mert nálunk vidéken így szokás. És ő lett a vígasztalódás a mama halálára. Tiszta mama, a külleme, a természete, sőt, a mozdulatai is. A kicsikori képeken is, mintha mamát láttuk volna. Anyukámnak ő egy igazi vígasztalódás. Már kamasz, és egyre inkább tiszta mama. Szoktam is mondogatni viccesen, hogy furcsa dolog, ha az ember neveli a saját nagyanyját. Szóval, vannak ilyenek !!

2011. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Ha feltételezzük a reinkarnációt, akkor a karmát is. Na mármost, ha valaki meghal, akkor valószínűleg azt jelenti, hogy már nincs dolga abban a környezetben, azokkal az emberekkel. Amit kellett, elvégezte, és menni kell, hogy egy újabb fokra lépjen, más kihívásokkal.

Lehet, hogy valakivel karmát csinál következő életére, de nem mindenkivel és nem ugyanott. Ha visszaszületne ugyanabba a környezetbe, az bizonyos fokig lassítaná is a fejlődést.


A lélek nem születhet le a régi családjához csak azért, mert azt annyira szeretné. Nincs is értelme.

2011. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

12:27


Ez nem azt jelenti, hogy a nagymamád született újjá. Teljesen nyilvánvaló, hogy az unoka genetikai okok miatta hasonlít a nagyszüleire, és mert ugyanabban a környezetben nevelkedik, természetes, hogy a természetes is hasonló irányba terelődik.

2011. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Aki meghal az meghal...nem születik újra senki sem és szellemek sem léteznek. Nagymamámnál sokat aludtam abban az ágyban amiben a dédim meghalt mégsem tért vissza nem voltak rémálmaim meg mittomén... pedig a ház is nagyon régi, sokan meghaltak már benne... szóval jah...
2011. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
A mi családunkban terhesség alatt halt meg valaki más tavaly és tavalyelőtt is. De a terhesség már létrejött a haláleset előtt, tehát hiába született valóban 1-1 kisbaba hamarosan, azokba már korábban költözött lélek. Így nem hiszem, hogy van összefüggés.
2011. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!