Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már elhunyt szerett...

Álmodtatok már elhunyt szeretteitekkel? Ha igen, utána szomorúan vagy vidáman ébredtetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már, de nem túl sűrűn. Én utána nagyon jól szoktam magam érezni, mert kicsit olyan érzés, mintha újra velük lettem volna egy kicsit. Az álmom pedig sosem arra emlékeztet, hogy már meghaltak, ennek ott is tudatában vagyok, de mellékes dolog. Beszélgetni szoktunk, de ritkán emlékszem, hogy miről. Egyszer jegyeztem meg egy lényeges mondatot: nagymamám azt mondta, hogy megtalálta a hidat az élet és halál közt. Így "jött át" beszélgetni. :)
2010. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Édesanyám 1997-es halála után kb 10 éven keresztül majdnem minden éjjel azt álmodtam, hogy ez csak amolyan "próbahalál" volt, de mostmár vigyázni kell, mert a következő "élesben" fog menni. És álmomban jó volt a kedvem. Utána nem.
2010. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Édesanyám egy éve ment el, párszor álmodtam vele utána, és mindig rossz volt a rákövetkező pár nap.

Általában az utolsó órákat álmodtam végig, párszor beszélgettünk, nem tudom, h miről, aztán egyszer megkértem, h ne jöjjön többet, mert már nem bírom el, h szinte minden éjszaka úja és újra elvesztem őt, azóta nem álmodtam vele.

2010. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vaszily katalin ***** válasza:
JEGES TEKINTET LET BELÖLE S MOCIB IS VOLTAM.KÉSÖB VIDÁM EMLÉKEK JÖNEK UTÁNA
2010. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az igen...
2010. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én nagyon gyakran álmodok a nagypapámmal, aki öt éve ment el. Eleinte mindig útmutatásokat adott a problémáimra, beszélt hozzám, de mostanában már csak áll és néz rám. Én mindig arra ébredek fel, hogy iszonyatosan zokogok és a szívem mintha megszakadna... :( Nagyon szomorú szoktam lenni aztán egész másnap.
2010. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen,álmodtam!Nekem a gyerekem halt meg.Amikor vele álmodom,olyan,mintha el sem ment volna.Napokig a hatása alatt vagyok ilyenkor..
2010. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam a nagypapámal. Máig nem tudom elfogadni, hogy nincs már velünk. Többször álmodtam, hogy az otthonukban vagyunk és a konyhában áll. Sírva kérdeztem, hogy hol volt, miért hagyott el, erre azt mondta, hogy nem hagyott el csak valami dolga volt. Arra ébredtem, hogy sírok, és ez az egész napomat is tönkretette. Ritka szar kedvem volt aznap.
2010. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Decemberben lesz 2 éve, hogy elhunyt a Nagymamám...

Többször is álmodtam vele...

A legutóbbi álmomban sírva kérdeztem Tőle, hogy tényleg itt van-e, vagy csak én látom őt? Mosolyogva válaszolt, hogy tényleg itt van... Nagyon boldog voltam, odarohantam hozzá, és szorosan megöleltem...

Utána az egész napom jó volt, mert boldog voltam, hogy találkoztam Vele álmomban :))

2010. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!