Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami jelentősége, vagy...

Van valami jelentősége, vagy csak be vagyok tojva?

Figyelt kérdés

Elő jött most egy állom képem, de csak annyira emlékszem, hogy fel néztem az égre és elrepült felettem 2 vadászrepülőgép! Nagyon rossz érzés kerített hatalmába ekkor! És most is, hogy eszembe jutott az állom!

Mondjuk eléggé be vagyok tojva az Észak és Dél Korea közötti háború miatt lehet ezért álmodtam ezt.


2010. nov. 24. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ember azt álmodja meg, amire összpontosít, amire állandóan gondol. Ha nem azzal telne el egy napod, hogy rettegsz ettől, amihez neked tulajdonképpen semmi közöd és teljesen fölösleges belemagyarázni dolgokat, akkor erről fogsz álmodni és félni is fogsz. Mindent te döntesz el, ennek SZERINTEM nincs semmilyen jósló, ezotériai értéke, mint az álmoknak sem..
2010. nov. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszod! Tulajdon képen én is így gondolom!

Csak hát beszari vagyok és általában bolhából is elefántot csinálok!

2010. nov. 24. 09:22
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem hallottad a híradóban az észak-dél kóreai összecsapást és ez jött vissza álmodban. Én úgy tudom, hogy az álom nem más, mint a nap közben tapasztalt, érzett, gondolt dolgok. Az agy éjjel, amikor pihen, akkor regenerálódik, és az aznapi dolgokat feldolgozza. Majd válogat belőlük, hogy melyiket hova raktározza és ezenközben tekerődik vissza az aznapi észlelések (akár tudatos, akár tudat alatti) és ebből tevődik össze az álom.
2010. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor álmodunk az érzéseink játszanak szerepet és képet alkotnak amit nem ért meg az átlagember,valamitől annyira szorongsz,hogy egyértelmű egy harci repülőgép látványával a szorongásodra figyelmeztet ez a szellemedre utal,vajon mitől félsz?
2010. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. nov. 24. 19:47
 6/9 anonim ***** válasza:
korea ott van kinn a francban. miért félsz tőlük? olyan jelentéktelen orszég vagyunk hozzájuk képest... :D
2010. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogy kinövi magát III. világháborúvá!

Meg hát nem csak magam meg a magyarokat féltem, hanem a szerencsétlen Koreaiakat, félek hogy szegénykékre megint ráküldenek atom bombát mint régen! Hány civil halt meg, rengeteg, és ez mind hatalom éhes se..fejek miatt!

2010. nov. 25. 08:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Fantáziálsz olyanon ami csak felkavarja a lelki világdodat és amin nem kell aggódni mert nem a te fejed felett lengetik a pallost
2010. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én megálmodok dolgokat előre és mégsem vagyok beszarva.Tudom irányitani mind a valóságot mind az álmom.

Kórea meg remélem robbant egy atomot 300km magasan. És hat hónapra garantáltan ,globálisan KŐKORSZAK !!! És összeomlik a társadalom.

2010. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!