Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt 2-szer...

Miért álmodtam azt 2-szer egymást után, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Tegnap éjjel is és előtte való éjjel is azt álmodtam, hogy terhes vagyok. Elkezdett nőni a hasam, de rájöttem, hogy nem akarom megtartani, viszont az abortusztól meg féltem. Ráadásul múlt hónapban is volt ilyen álmom. Ez mitől lehet? Mire utalhat?
2010. dec. 1. 12:54
 1/7 Nostro the overlord ***** válasza:
Arra utalhat, hogy napközben foglalkoztál ezzel a témával. Vagy te akarsz már gyereket, vagy a barátnőd most lett terhes, vagy csak simán olvastad valahol.
2010. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarok gyereket, még elég fiatal vagyok és tanulok. Meg senkinek nincs a könyezetemben gyerek. Viszont nagyon rossz volt, ma is, mikor felébredtem, nehezen tudtam visszatérni a valóságba.
2010. dec. 1. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:

En is tobbszor almodtam ezt kb egy honapon belul, s vegul kiderult, hogy babat varok...

Mar csak napjaim vannak a szuleteseig :)

20L


Am ez nem jelenti azt, hogy te is babat varsz ;)

2010. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem láttál a tévében valamit, vagy nem olvastál babákról, terhességről? Valami miatt a tudatalattidban benne van a dolog...
2010. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztos láttam valamit a tv-ben, mert hát általában a híradóban vagy akárhol szó van kórházakról, babákról. Csak azért tettem fel a kérdést, hogy vajon van-e valami rejtett mondanivalója ennek (nem konkrétan arra gondolok, hogy terhes leszek).
2010. dec. 1. 13:53
 6/7 anonim válasza:

Szerintem ez két dolgot jelenthet: vagy nagyon szeretnél, vagy nagyon nem szeretnél babát, és félsz, hogy teherbe esel.

Én akkor álmodtam rendszeresen!, hogy szülök, amikor nagyon szerettem volna még terhes lenni. Ez kb. 3 évig ment. Nem lett baba. Már nem álmodom szüléssel. A te esetedben a másik lehetőség van: nagyon nem szeretnél még.

2010. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Hát, nem is az, hogy nem szeretnék, mert igazából ezen nem is gondolkodom. Egyetemre járok, még csak 20 éves vagyok, eszembe se jut ezen gondolkodni, mégis ezzel álmodom és ezért fura ez.
2010. dec. 1. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!