Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha egy pasi iszonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy pasi iszonyatosan tetszik, álmodtam is vele, de lényegében nem tudok róla semmit, csak látásból ismerjük egymást?

Figyelt kérdés

Egyszerűen vágyom rá, de nem tudom hogyan közeledjek. Tudnátok hasznos ötleteket adni? Előre is köszönöm.

18/L


2011. máj. 28. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
a fiúk szeretik megmenteni a lányt,ettől duzzad a mellük..na már most ha segíthet neked levenni valamit a polcról,amit nem érsz el a boltban..ilyesmi!Vagy mosolyogj rá,küldj felé egyértelmű jeleket!
2011. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
mellek ki térdelés aztán szip-szop
2011. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Honnan ismered?
2011. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nyáron egy vonattal mentünk dolgozni, tényleg csak látásból. Nem tudom mit tegyek, hogyan ismerhetném meg?
2011. máj. 28. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!