Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítesz mit jelenthet ez?

Segítesz mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
azt álmodtam hogy egy férfi a bal alcomra adott egy puszit. és mielőtt megtette volna közelhajolt hozzám és akkor jöt valaki aki azt mondta,hogy ezt nem kellene,de ő utánna mégis adott egy puszit az arcomra.
2010. dec. 11. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ööö... Nem vagyok álomfejtő, de szerintem azt, hogy valami "tilos" dolgot tettél. Vagy valami iylesmit. :D
2010. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a www.ezoterikus.hu-n, az Álomszótárban nézd meg az álmod jelentését.
2010. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes. Nőknél a bal a nőifioldal. A Te esetedben valszeg. vagy férfi nemű barátot, testvért jelent ez az álom. És ugye ott a puszi, mint kedves gesztus. Alapjába véve pozitív álom. A tiltás szerintem arra utal, hogy yangod, tehát a női oldalad el lehet gyengülve. Hordjál kéket, az erősíti. :)
2010. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!