Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy álmainkban...

Miért van az, hogy álmainkban néha olyan személyekkel találkozunk, akit nem is ismerünk, soha nem is láttuk őket? előző életünkben találkozhattunk már velük?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
en sem ertem,azt szoktak mondani,hogy biztosan mar lattuk de nem figyeltunk fel ra,csak a tudatalattink emlekszik ra,es kiszuri vagy mi.(bocsi,az ekezetek lemaradtak)
2010. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ma én is pont egy olyan emberel álmodtam akit szerintem sose láttam. De azt már én is hallottam, hogy a tudatalattink elraktároz arcokat, ha pl az utcán sétálsz, nem figyelsz oda mindenkire, de az álmaidban visszajöhetnek ezek az arcok.
2010. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ennek mi köze az előző élethez? ez olyan volt mintha azt mondtad volna, hogy láttál egy gólyát elrepülni a kisöcséd születésekor, tehát a gólya hozza a gyereket...
2010. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is olyan emberrel álmodtam ma, akit még sosem láttam, SŐT még az utcán sem láthattam véletlenül sem, szóval nem tudom, bár nem is érdekel
2010. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a golyas-hasonlat szamomra eppolyan fura,mint szamodra az en kerdesem....hat arra gondoltam,ha igaz,hogy halalunk utan tovabb el tudatunk,akkor talan emlekeink is megmaradnak-tudatalattinkban....es mivel az almok a tudalattink tukrozodese,innen vonatkoztattam elozo eletunkre!de nem kell elitelni,ez csak egy sima feltetelezes,nem kell mindjart szetszedni az embert!
2010. dec. 14. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdés, erre én is kíváncsi lennék!

és ha már itt tartunk.. miért van az hogy valaki ugy látja magát álmaiban mintha kameráznák és valaki ugy mintha ő lenne a kamera(szoval ilyan nézőpontok)?

2011. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mert ha pl láttál már egy embert akár 5 éves korodban csak 1 mp-re ránéztél, akár vele is álmodhatsz:)

ugyanis a tudatalattid nagyjából mindent megjegyez!

vannak ilyen hulye kutatások is!

2011. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!