Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, hogy álmomban...

Mit jelent, hogy álmomban mindig Ő a sztár?

Figyelt kérdés

Álmomban a "plátói szerelmemet" (egy srác, akibe 5 éve szerelmes vagyok de még mindig semmi...) mindig sztárként látom. Pl. Moziban vagyok, és egyszercsak ott van egy filmben.

Ilyenkor mindig nagyon irigy vagyok rá, és félek is, de nem tudom mitől... Pedig irigykedni nem szép dolog, főleg nem olyantól, akit szeretek...

Mit jelenthet ez?


2010. dec. 26. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Lépj fel vele legközelebb együtt.
2010. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt elmagyaráznád részletessebben? :)
2010. dec. 26. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne hallgass Xázszoszépre, ő csak marhaságokat írt eddig ide.
2010. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 eve balvanyozod, O a "sztar" az eletedben, meg almodban is. Nappali gondolataidat atviszed az ejszakaba is. Nem kulonos.
2010. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Na mert te előző bírka szétoffolod a válaszaiddal a fórumot.


Azt jelenti hogy ha álmodban megjelenik és sztár egy filmben, hát kövesd játsz vele együtt. Ne lepődj meg a szituációtol, hanem hadd hogy sodorjon mgaável. Lépj fel te is a színpadra és alakítsd a filmet.

2010. dec. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem az lmaidra hatással van az,hogy ŐT 5 éve szereted és olyan neked mint egy sztár
2010. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!