Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmomban ha...

Mit jelent az álmomban ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodok ilyent és akkor mindig rossz érzésem van mert 15 és rossz belegondolni mi lenne ha terhes lennék
2010. dec. 30. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:

15 vagyok, sokszor álmodok az egyik tanárommal. Nekem jó belegondolni :)

Lehet azért, mert nagyon rá vagy kattanva a kis babákra, ismerősök között valaki most szül/fog szülni, láttál egy filmet, tanultatok valamit bioszon. Egyébként én eleve nem hiszek abban, hogy az álmoknak jelentése van.10 ember aki foglalkozott ezzel legalább 50 ilyen elméletet létrehozott, most akkor döntsd el, hogy melyik az igaz. :)

2010. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert túl sokat olvasgatod ezt az oldalt :D
2010. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Elvileg az álmodban a baba valami új kezdetét jelenti,de lehet,hogy csak láttál egy aranyos kisbabát az utcán aki nagy hatást keltett rád vagy ilyesmi.
2010. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy élöben is az vagy. Ez nem véletlen...
2010. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok rákattanva a kisbabákra de lehet h azért mert félek a szüléstől biztos fájhat:)
2010. dec. 30. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos foglalkoztat a gondolat, hogy mi lenne, ha teherbe esnél. Írtad, hogy bele sem mersz gondolni mi lenne.. Azt mondják (no nem én, hanem Freud), hogy az ember két dologgal álmodik. Azzal amit szeretne, és annak az ellenkezőjével. (Pár napja amúgy én is azt álmodtam, hogy terhes vagyok, és nem mertem elmondani a munkahelyemen..)
2010. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Énis ezzel álmodtam. O.o

Hát én kiakadtam.XD És énis 15 vagyok. :D

2011. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ildi1986 válasza:
Vagy terhes vagy valóban(én is megálmodtam), vagy nagyon szeretnél gyereket.
2011. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ildi1986 válasza:
Esetleg azért álmodsz ilyet, mert félsz h terhes leszel, javaslom a fogamzásgátlás téma olvasgatását :D
2011. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!